iPhone 11 için orijinal şarj adaptörü tavsiyesi

caylakdonanimci

Hectopat
Merhaba, iPhone 11 için orijinal şarj adaptörü almak istiyorum. Kutudan sadece USB-C kablosu çıktı, bu kabloyla uyumlu olacak şekilde adaptör önerebilir misiniz? Hızlı şarjı destekleyen adaptör alırsam yavaş şarj edebilir miyim? Android'lerde hızlı şarjı telefonlardan kapatabiliyorduk IOS'ta da kapatabiliyor muyuz?
En sağlıklı ve en ucuz şarjı nasıl sağlayabilirim.

App mağazalarından 18 W adaptör alabilirsiniz. Normalde 3 saatte dolduruyor. 18 W ile 1,5 saat bende 1,5 ay önce aldım içerisinde kulaklık ve şarj aleti çıkmıştı.

Merhaba, iPhone 11 için orijinal şarj adaptörü almak istiyorum. Kutudan sadece USB-C kablosu çıktı, bu kabloyla uyumlu olacak şekilde adaptör önerebilir misiniz? Hızlı şarjı destekleyen adaptör alırsam yavaş şarj edebilir miyim? Android'lerde hızlı şarjı telefonlardan kapatabiliyorduk IOS'ta da kapatabiliyor muyuz?
En sağlıklı ve en ucuz şarjı nasıl sağlayabilirim.

Orijinal 20 Watt adaptör alın 18 Watt'la şarj olur telefon.

App mağazalarından 18 W adaptör alabilirsiniz. Normalde 3 saatte dolduruyor. 18 W ile 1,5 saat bende 1,5 ay önce aldım içerisinde kulaklık ve şarj aleti çıkmıştı.
18 Watt aldığım da yine de yavaş şarj edebilir miyim? 5 watt alırsam hızlı şarj edemem ama 18 watt alırsam edebilir miyim? Hızlı şarj etmek istemiyorum ama kutunun içerisinde çıkan kablo 18 watt ile uyumlu

Orijinal 20 Watt adaptör alın 18 Watt'la şarj olur telefon.
20 Watt alırsam yine de yavaş şarj edebilir miyim?
Yavaş şarj etmek neden istiyorsunuz?
Hızlı şarjın az da olsa pile kötü etkisi olduğunu düşünüyorum.

Yanlış bilgi
20 Watt alırsam yine de yavaş şarj edebilir miyim?

Hızlı şarjın az da olsa pile kötü etkisi olduğunu düşünüyorum.

iPhone 11 hızlı şarj desteği yok zaten 18 Watt'la stabil şarj oluyor ama çok istiyorsan kabloyla beraber 5 Watt'lık adaptör alın.

Son düzenleme:
Ben daha sağlıklı olur diye düşünmüştüm, siz farklı görüştesiniz galiba. 20 Watt almamın herhangi bir kötü yanı olmaz galiba.

Orijinal veya Apple MFI lisanslı ürün kullanırsan sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ayriyeten anlamadığım, kutudan nasıl USB-C kablo çıkıyor bende de aynı cihaz var 5 Watt'lık adaptör ve kablosu çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı