iPhone 11 için orijinal şarj adaptörü tavsiyesi

Anladım dostum, bende telefonun kutusunun içinden sadece USB-C kablosu çıktı sanmıştım :D. Peki Apple marka adaptör mü almayı düşünüyorsun yoksa herhangi lisanslı üründe olurmu?
Apple'nin sitesinden satın alacağım, 20 Watt alırsam kablo almama gerek yok, 5 Watt alırsam kablo almam gerekecek? 20 Watt'ın bir zararı var mı diye araştırıyorum

Apple'nin sitesinden satın alacağım, 20 Watt alırsam kablo almama gerek yok, 5 Watt alırsam kablo almam gerekecek? 20 Watt'ın bir zararı var mı diye araştırıyorum
Olacağını sanmıyorum Youtube'de 27 Watt ile şarj edenler bile var. Ayrıca affınıza sığınıyorum ben mi yanlış anladım telefonun kutusundan 5 Watt'lık adaptör ve şarj kablosu çıkmadımı cidden.

Olacağını sanmıyorum YouTube'da 27 Watt ile şarj edenler bile var. Ayrıca affınıza sığınıyorum ben mi yanlış anladım telefonun kutusundan 5 Watt'lık adaptör ve şarj kablosu çıkmadımı cidden.

Hocam artık yeni iPhone 11'lerde küçük kutulu geliyor Hepsiburada'da 2 seçenek var aksesuarlı aksesuarsiz diye fiyat farkı olur arkadaşta aksesuarsiz almış Amazon'dan ince kutu ile gelmiş.

Hızlı şarjın dezavantajı ısıya sebep olmasıdır ve bataryalar ısıyı pek sevmiyor. Bu yüzden ben de cihazımı 5W ile şarj ediyorum. Eğer acele işim varsa 20W ile şarj ediyorum fakat uğraşmıyorum.
MFi lisansına sahip olan bir standart şarj adaptör tercih edebilirsiniz. Spigen, Baseus vs.
Bir de bütçeniz olduğunda orijinal Apple 20W adaptörü alın keyfinize bakın.

Hocam artık yeni iPhone 11'lerde küçük kutulu geliyor Hepsiburada'da 2 seçenek var aksesuarlı aksesuardır diye fiyat farkı olur arkadaşta aksesuarsiz almış Amazon'dan ince kutu ile gelmiş.

Şimdi anladım hocam kusura bakmayın ben 5 ay önce almıştım hiç böyle şeyler yoktu ve daha sonradan araştırma fırsatım olmadı teşekkürler bilgi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı