iPhone 11 Instagram hikayesini görüntüleyenler görünmüyor

Ragnarsson

Hectopat
Merhaba, iPhone 11 kullanıyorum ve dünden itibaren Instagram'de hikayemi görüntüleyenleri göremiyorum. Sadece 5-6 kişi gözüküyor. Uygulamayla alakalı bir durum mu, yoksa benim cihazda mı sıkıntı var? Ha, çok mu önemli derseniz de önemli değil ama sinir bozucu. :)

Not: Telefonu yeniden başlattım ve uygulamayı silip tekrar yükledim, yine de çözüm olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iPhone 11 kullanıyorum ve dünden itibaren Instagram'de hikayemi görüntüleyenleri göremiyorum. Sadece 5-6 kişi gözüküyor. Uygulamayla alakalı bir durum mu, yoksa benim cihazda mı sıkıntı var? Ha, çok mu önemli derseniz de önemli değil ama sinir bozucu. :)

Not: Telefonu yeniden başlattım ve uygulamayı silip tekrar yükledim, yine de çözüm olmadı.
Aynı sorunu
bugün bende
yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi?
Yok usta yanlış anlamışsın. Atıyorum 150 kişi izledi diyelim, bunlardan sadece 5-6 tanesi gözüküyor. Yakın arkadaşlar kapalı.
Nasıl çözüm buldunuz aynı sorunu yaşıyorum

Not: Telefonu yeniden başlattım ve uygulamayı silip tekrar yükledim,

Son düzenleme:

Geri
Yukarı