iPhone 11 mi iPhone XS mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her ne olursa olsun 24.8 ms 1080p video izleyemediğin LCD panel kötü ve videoda Note 10+ ile karşılaştırılmış, renk olarak 11 daha iyi dursa da kesinlikle öyle değil, ikisini eline alınca ne dediğimi anlarsınız, bu aynı fark M23 ile 11 Pro arasında da var. Ayrıca iPhone 11 dediğimiz telefonun işlemcisi 6W tasarlanıp 8-9W tüketen bir işlemci ve entegre panel + 3W soğutma kapesitesi yüzünden (o da kasa sayesinde :D) sürdürülebilir performansta XS Max daha iyi. Eğer kamera zerre kadar önemli değilse ve iOS 17'den sonraki yazılımsal inovasyonlar önemli değilse XS tercih edilebilir.

Benim için kamera önemli olduğu için 11 tercih ederdim, geniş açı ve özellikle gece çekimi bariz fark yaratıyor.

True Tone acik kullaniyordur haberi olmadan ondandir.
Azıcık bir mesajlarına göz gezdirdim de bir Apple fanboyu ile tartışmayacağım. Ben kendim zaten Ipad ve Apple watch kullanan biriyim yani burada Apple'ı kötülemiyorum ama dediğim gibi tartışmayacağım, aynen kankam haberim falan olmadan kullanıp yorum yazıyorum evet ondan falan.

İphone 11 kaç gb bilmiyorum hocam ama o fiyatlar etmez. Edeceği en fazla 13k şişirilmiş fiyatlara alma derim 4 yıllık telefon sonuçta.

Geri
Yukarı