iPhone 11 mi masaüstü bilgisayar mı?

Note 8 Pro'nuz var ne güzel. Çöp elma logolu cüzdan yiyiciye gerek yok.

O kadar da değil. Döviz ve vergiler iPhone 4-5-6 zamanındaki gibi olsa kimse bu ucuz telefonlara sümüğünü bile atmazdı. Mecburiyetten kullanılıp anlam yüklemeye çalışıyoruz. Yoksa Xiaomi falan nedir, herkesin elinde en kötü Samsung & iPhone olurdu eskisi gibi.

O kadar da değil. Döviz ve vergiler iPhone 4-5-6 zamanındaki gibi olsa kimse bu ucuz telefonlara sümüğünü bile atmazdı. Mecburiyetten kullanılıp anlam yüklemeye çalışıyoruz. Yoksa Xiaomi falan nedir, herkesin elinde en kötü Samsung & iPhone olurdu eskisi gibi.

Eski zamanlarda evet öyleydi. Doğrusunuz. Ancak eskiden ürünleri cidden diğer Android telefonlara göre çok kaliteliydi ve Apple innovative'di. Şimdi ürünleri artık sıradan ve Android telefonlar git gide premium'laşıyor.

Eskiden Android'de çok gelişmiş değildi. Arayüzü kötüydü. Ancak artık cidden çok güzel bir arayüzü var.

iOS bana çok limitleyici geliyor. Kendim iPhone kullandım, ondan biliyorum. Kendi param ile aldığım üründe neler dönüyor bilmek isterim, kurcalamak isterim doğrusu.

Geri
Yukarı