iPhone 11 mi PC mi?

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
Şu an çalışıyorum.

Telefonum da var PC de var.
Klavyem farem patlayana kadar değiştirmem çok seviyorum ama kulaklık lazım monitör lazım (144-165-200 Hz gibi) bilgisayar da i5 4. nesil 16 RAM 1060 3GB vs bunu kardeşime makul fiyatta satıp yeni PC toplayabilirim ekipmanlarimi da kaliteli markalarla yukseltebilirim ya da işlemciyi i7 ekran kartını da 1070 yaparım kasa ekipman vs yukseltirim.

Telefonum da tecno diye dandik bir şey 128 GB 5000 mAh 90 Hz 4 gerçek 3 sanal arttırılabilir RAM sadece kameram dandik telefonu 2. el alıp yine 2. el Kron bisiklet almayı düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız.

Dip not: PC de bir tek ben oynamıyorum kardeşim de var ve internetim leş gibi.

Şu an çalışıyorum.

Telefonum da var PC de var.
Klavyem farem patlayana kadar değiştirmem çok seviyorum ama kulaklık lazım monitör lazım (144-165-200 Hz gibi) bilgisayar da i5 4. nesil 16 RAM 1060 3GB vs bunu kardeşime makul fiyatta satıp yeni PC toplayabilirim ekipmanlarimi da kaliteli markalarla yukseltebilirim ya da işlemciyi i7 ekran kartını da 1070 yaparım kasa ekipman vs yukseltirim.

Telefonum da tecno diye dandik bir şey 128 GB 5000 mAh 90 Hz 4 gerçek 3 sanal arttırılabilir RAM sadece kameram dandik telefonu 2. el alıp yine 2. el Kron bisiklet almayı düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız.

Dip not: PC de bir tek ben oynamıyorum kardeşim de var ve internetim leş gibi.
Çok geziyorsan telefonda oyun oynuyorsan telefon. Evde oturup bilgisayardan işlerini halledip oyun oynuyorsan bilgisayar. Bu arada sırf iphone diye gidip iphone telefon almayın o fiyatlara emin olun daha iyi telefonlar var açın bir forum yazın fiyat aralığınızı yardım ederler.

Bu daha çok sizin hangisini istediğinize, hangisine ihtiyacınız olduğuna göre değişir. Mesela bilgisayarı arada kullanan biriyseniz PC almak saçma olur. Ama bence telefonunuz çok da kötü değil, telefonda çok ağır şeyler yapmıyorsanız PC almak daha mantıklı.

Bu daha çok sizin hangisini istediğinize, hangisine ihtiyacınız olduğuna göre değişir. Mesela bilgisayarı arada kullanan biriyseniz PC almak saçma olur. Ama bence telefonunuz çok da kötü değil, telefonda çok ağır şeyler yapmıyorsanız PC almak daha mantıklı.
Telefonda insta tiktok vs vs takılıyorum forumda dolaşıyorum oyun oynamıyorum oynasam da clash of clans oynuyorum bu yaptığım işlemlerde de sıkıntı yok dediğim gibi bı tek kameram kötü onun dışında PC ile de telefon ile de baya zaman geciriyorum PC ye kardeşim geçince telefonla takılıyorum .d
Reis PC'yi cebinde dolaştıramayacağına göre seçeneğin belli. Telefonunuz ayrıca dalga geçmek gibi olmasın ama berbat sayılır.
Redmi note 8 alcaktim bunu aldım sonradan sonraya pişman oldum fakat Hz farkı ve batarya açısından benimki daha iyiydi onun kamerası,işlemcisi arka tasarımı iyiydi oyun oynayan biri olmadığım için şu an bunla mutluyum sadece kameraya çok takıyorum kafayı sabahları yine idare etse de geceleri berbat ötesi çekiyor vs

Öneriniz nedir + sıfır almayacağım 2. El 12-14 falan veririm
İkinci el S21 FEler uyguna bulunuyor sıfır alacağım dersen de (satıcı hakkında bilgim yok fiyat öngörüsü olsun diye attım) :

Geri
Yukarı