iPhone 11 mi Xiaomi 12t mi?

Konuyu 1 ay önce açtım, telefonu aldım 12T olarak.
Kullanım detaylarını belirtiyorum.
Arkadaşlar, Xiaomi artık F/P ürünü değil, cihaz kaliteli fakat aynı fiyata Samsung S22 alınabilir. Samsung S22'de kamera, işlemci ve ekran performansı çok daha iyi. Xiaomi tarafında 120W desteği olmasa Xiaomi almazdım. Tek artı yönü buydu. Ve benim oldukça işimi gördüğü için bunu aldım. Yoksa o paraya şu kadar koy şu arabayı al muhabbetine dönecekti.
Ben sadece iki telefon arasında kaldım.
Ve iki telefon arasından iyi ki Xiaomi almışım, performans bakımından iPhone 11'in bir tık üstünde, iPhone 12 aynı fiyata olsa düşünmeden iPhone 12 alırdım.

İkisi arasında Xiaomi ama sizin yerinizde olsam biraz zorlayıp S22 alırdım. iPhone 11 onun yanında çöp bile değil.

Biraz zorlamak değil, ben telefonu alırken ikisi de aynı fiyattaydı zaten. 16,700 TL'ye aldım. Samsung S22'de 16,500 bandında satılıyordu o sıralarda.
Ben hızlı şarj desteği sebebiyle Xiaomi ya da iPhone ekosistemi arasında kaldım.
Yoksa S22'nin daha iyi olduğu aşikar.

Başlıkta gördüğünüz gibi.
Fiyatlar hemen hemen aynı.
Bir tarafta malzeme, kamera ve yazılım kalitesi.
Diğer tarafta performans canavarı ve hızlı şarj üstadı.
Xiaomi 12t sipariş verdim ama henüz kargolanmadı.
Kafam karışık bu sebeple.

iPhone 11 tabii ki Android bir zamandan sonra yavaşlamaya başlıyor.

iPhone 11 tabii ki Android bir zamandan sonra yavaşlamaya başlıyor.

Hocam Iphone 13'ten aşağısı alınmaz şu anda bence.
Konuyu 2022 yılında açmıştım.

S22 veya S23FE derdim.

Bende S22 derdim fakat
Biraz zorlamak değil, ben telefonu alırken ikisi de aynı fiyattaydı zaten. 16,700 TL'ye aldım. Samsung S22'de 16,500 bandında satılıyordu o sıralarda.
Ben hızlı şarj desteği sebebiyle Xiaomi ya da iPhone ekosistemi arasında kaldım.
Yoksa S22'nin daha iyi olduğu aşikar.

Demiştim :) Yoksa S22 elbette. Ama ihtiyaca göre alınmalı bence telefon.

Geri
Yukarı