iPhone 11 ne zaman satılıp yeni telefon alınmalı?

KaiZEnV2

Femtopat
Daha fazla  
iPhone 11'in tam anlamıyla ömrü kaç yılında dolmuş olur? 2021'den beri kullanıyorum batarya sağlığı şu an %86.

Tam olarak bilgi sahibi değilim ama bence iPhone 11 fiyatları önümüzdeki aylarda düşecek o yüzden bence elden çıkartmaya bakın.

Hocam öncelikle batarya sağlığı üzerinden gidersek, telefonun batarya sağlığı git gide düşecek. Ayrıca ilerleyen vakitlerde yeni Iphone modeli çıkacak ve haliyle önceki modellerin fiyatı düşecek. Bu da ikinci el piyasasını etkileyecek. Birkaç ay içerisinde satarak üzerine biraz daha para koyup yeni bir modele geçmeniz en mantıklısıdır. (bence)

iPhone 11'in tam anlamıyla ömrü kaç yılında dolmuş olur? 2021'den beri kullanıyorum batarya sağlığı şu an %86.
Paranız varsa bugünden satıp o cihazdan kurtulmanız gerekir. Ayrıca 2 seneye en geç desteği bitecek Apple ona destek verilmediğini açıkladığı an değer de kaybedecek satmak bir tık daha zorlaşacak. Ayrıca o cihazın ömrü doldu zaten 2019 eylül çıkışlı o cihaz. 5 yaşına giriyor. Bugün hiç üstüne eklemeden satıp bir S22 alsanız dahi ben bu 11'de sürünüyormuşum dersiniz yüksek ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı