iPhone 11 pil sağlığı 1 ayda %4 düştü

Rexion

Femtopat
Daha fazla  
Ben 7 ay önce iPhone 11 aldım ilk 6 ay 100'dü ondan sonra son 1 ayda 4 düştü. 96 oldu garantisi var teknik servise versem pil degişimi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal hocam, 7 aydan sonra düşmeye başlar. 90'da yavaşlar düşmesi. 2 sene pil ömrü var zaten, garantisi bitmeden verirsiniz servise değiştirirler. Ancak şu an değişim yapmazlar. 80'i görmesi lazım.

Çok takılmayın benim de 94'den 90a bir ayda düşmüştü. Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80'ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun aksi durumlarında ücretsiz pil değişimi olmuyor.

Normal hocam, 7 aydan sonra düşmeye başlar. 90'da yavaşlar düşmesi. 2 sene pil ömrü var zaten, garantisi bitmeden verirsiniz servise değiştirirler. Ancak şu an değişim yapmazlar. 80'i görmesi lazım.

Hocam bende iPhone 8 kullanıyorum garanti bitti ama ocak ayında Apple servisine gidip orijinal batarya ile değişim yaptırdım aynı şey benim içinde geçerli mi? Bataryanın faturaları vs var 80i görürse gidip değişim yaparlar mı?

%79’dan itibaren servis oluyor eğer o zaman garantin varsa büyük ihtimal değiştirirler.

Bahsettiğiniz olay gayet normal bu arada. 96 iyi pil durumu değiştirmeye gerek yok.

Hocam bende iPhone 8 kullanıyorum garanti bitti ama ocak ayında Apple servisine gidip orijinal batarya ile değişim yaptırdım aynı şey benim içinde geçerli mi? Bataryanın faturaları vs var 80i görürse gidip değişim yaparlar mı?
Hayır, değişim yapmazlar. Ücretli olarak değişim sağlanır.

Geri
Yukarı