iPhone 11 pil sağlığı

furkanbeyefendi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba cihazı 7 ay önce aldım ve hayatta şarjda kullanmazdım çok titiz kullanırdım ta ki geçen gün babama idarelik verene kadar. 1 günlüğüne kullandı verdiğimde pil sağlığı %98'di ve şarjda kullanmış sanırım ertesi gün bana geri verdiğinde %97 gördüm ve şarjın hızlı gittiğini fark ettim şu an kullanımımda ise normal mi bilmiyorum sizlere danışmak istedim. ekran sürem 40 dk ve bu sırada Instagram capcut Safari gibi uygulamalara Bluetooth olmadan kullandım. düşük güç modum ise kapalı idi %100'den %97 oldu yani şarjdan çıkardıktan sonra 40 dk kullandım ve %3 azalma oldu şarjımda eskiden daha uzun gidiyor sanki diyerek önceki kullanımlarıma baktım 6-7 saate süren bir kullanımım varmıs. şu an ise 4-4.5 5-5.5 arası normal mi arkadaşlar bu değerler çok titiz bir kullanıcıyım kusura bakmayın :)

Dipnot: Çok dikkat etmedim ama önceden bıraktıgımda %94'tü ve geri almaya geldiğimde %93 gördüm bu olduğu yerde batarya eksilmesi için bir fikri olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam pil sağlığı babanıza verdiğinizde denk gelmiştir %97 pil sağlığı sorun çıkarmaz zaten ekran süresi ne yaptığınıza bağlı olarak değişir oyun falan oynuyorsanız çabuk bitmesi normaldir. Telefonun durduk yere şarjı azalmaz %94 de bırakıp %93e düşmesi normaldir telefonu kapattığınızda bile arkada bir şeyler çalışır çünkü.

Hocam 40 dakikada %3 azalan pil 3 dakikada %1 azaldı bu normal mi Instagram'da gezindim snapten snap cekip attim olağan dışı bir şey var mı acaba kafama takilan şey 3 dakikada %1 azaldı 40 dakikada %3 azaldı :)

Hocam pil sağlığı babanıza verdiğinizde denk gelmiştir %97 pil sağlığı sorun çıkarmaz zaten ekran süresi ne yaptığınıza bağlı olarak değişir oyun falan oynuyorsanız çabuk bitmesi normaldir. Telefonun durduk yere şarjı azalmaz %94 de bırakıp %93e düşmesi normaldir telefonu kapattığınızda bile arkada bir şeyler çalışır çünkü.

Hocam durum normal değil mi herhangi bir problem yok.

40 dakikada %3 azalması anormal değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı