iPhone 11 pil yüzdesi durduğu yerde düşüp tekrar artıyor

oguzkaan1345

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iPhone 11 kullanıcısıyımve telefonu 24 Haziran 2022 tarihinde aldım.
Daha garantisinin bitmesine 9 ay var, yani telefon garanti kapsamında.
Şu anda yaşadığım sorun şu; şarj döngü sayım 400 civarı ve pil sağlığım 84.
Şu anda yaşadğım sorun telefonum kendi kendine bir anda şarj oluyor ve bu 1 kere olmuyor, her zaman oluyor.
9'dan 13, 13'ten azalıyor kullandığım için ve 7'ye düşüyor, mesela sonra tekrar 14'e çıkıyor.
Düşüyor 4'e ve 8'e yükseliyor, 1'e düşüyor ve 5 oluyor, gene düşüyor 1'e ve tekrar 6 oluyor, 1'e düşüyor ve tekrar 2-3 oluyor.
Yani sorun bu, sizce telefonu Zorlu Center'a götürsem batarya değişimi ya da telefon değişimi yaparlar mı?

Merhaba arkadaşlar, iPhone 11 kullanıcısıyımve telefonu 24 Haziran 2022 tarihinde aldım.
Şu anda yaşadğım sorun telefonum kendi kendine bir anda şarj oluyor ve bu 1 kere olmuyor, her zaman oluyor.
9'dan 13, 13'ten azalıyor kullandığım için ve 7'ye düşüyor, mesela sonra tekrar 14'e çıkıyor.
Düşüyor 4'e ve 8'e yükseliyor, 1'e düşüyor ve 5 oluyor, gene düşüyor 1'e ve tekrar 6 oluyor, 1'e düşüyor ve tekrar 2-3 oluyor.
Yani sorun bu, sizce telefonu zorlu Center'a götürsem batarya değişimi ya da telefon değişimi yaparlar mı?

Hocam kafam karıştı ama sorun sarjın çok hızlı bitmesi ve sarja takınca 6'dan 13 çıkması gibi mi?

Yani sorun bu, sizce telefonu Zorlu Center'a götürsem batarya değişimi ya da telefon değişimi yaparlar mı?

Apple in sitesinden randevu al seri.

Yeni konular

Geri
Yukarı