iPhone 11 Pro iOS 17 sonrası yavaşladı

iPhone 11 Pro kullanıcısıyım. Biliyorum artık çok güncel, yeni, hızlı bir telefon değil ama özellikle iOS 17'den sonra telefonda ciddi bir yavaşlama oldu. Ana ekranda sağa sola kaydırırken anlık donmalar, herhangi bir uygulamaya tıkladığımda 7 saniyeye varan bekleme süresi gibi günlük kullanımda akıcılığı etkileyen bir sürü problemle karşılaşıyorum. Bu benim telefonuma özel bir şey mi yoksa sizler de böyle sorunlar yaşıyor musunuz merak ediyorum.
Cihazı iTunes üzerinden DFU Mod ile sıfırla.

Bu başlık nasıl onaylandı? Sorunuza gelecek olursak genel bir sorun son güncellemede. Yeni güncellemelerle geçecektir merak etmeyin.
Bence çözülürse daha güncel cihazlarda çözülür. iPhone 11 artık eskidi, bir iPhone 11 kullanıcısı olarak söylüyorum. Eskiden %20’nin altına geldiğinde kaymak gibiydi. Şimdi iOS 16 olmasına rağmen çok ufak takılmalar oluyor.

Bence çözülürse daha güncel cihazlarda çözülür. iPhone 11 artık eskidi, bir iPhone 11 kullanıcısı olarak söylüyorum. Eskiden %20’nin altına geldiğinde kaymak gibiydi. Şimdi iOS 16 olmasına rağmen çok ufak takılmalar oluyor.
iPhone 11’in donanımı hala güncel ve yeterli. Stabil bir güncellemenin ardından, iTunes üzerinden DFU Mod ile sıfırladığınız zaman görürsünüz.

Geri
Yukarı