iPhone 11 Pro Max bataryası değiştirilmeli mi?

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Cihazın garantisi 2 ay önce bitti. Pil sağlığı %84 ve iyileştirilmiş pil şarjı açık. Sizce pili değiştirme zamanı gelmiş midir?

Cihazın garantisi 2 ay önce bitti. Pil sağlığı %84 ve iyileştirilmiş pil şarjı açık. Sizce pili değiştirme zamanı gelmiş midir?
Hayır. %80'nin altına düştükten sonra değiştirmeniz daha iyi olacaktır. Zaten %80'nin altına düştüğünde "Pil Sağlığı Uyarısı" verecek. Ama pil'den memnun değilseniz değiştirin.

Sanırım ben sizin yerinizde olsaydım 1 yıl beklerdim, eski bir iPad 4 retina kullanıyorum ve pili şu an beni oyun ve günlük işlerde 3-5 saat arası idare edebiliyor.

Sizin 11 Pro Max cihazınız 1 yıl sizi idare edebilecek kadar iyi olmalıdır diye düşünüyorum, sonrasında Apple yetkili servislerinde değişim sağlamanız iyi olur.

DB7EC3A9-6892-4E01-968D-AF242D78508C.png

Sanırım ben sizin yerinizde olsaydım 1 yıl beklerdim, eski bir iPad 4 retina kullanıyorum ve pili şu an beni oyun ve günlük işlerde 3-5 saat arası idare edebiliyor.

Sizin 11 Pro Max cihazınız 1 yıl sizi idare edebilecek kadar iyi olmalıdır diye düşünüyorum, sonrasında Apple yetkili servislerinde değişim sağlamanız iyi olur.

Bunun cihazla alakası yok. Pil sağlığı %80'nin altına düştüğünde kısıtlama yapıyor ve pil ömrünü yitiriyor.

%85 altına düştüğü zaman da farkediliyor zaten.

Geri
Yukarı