iPhone 11 Pro Max nasıl?

MacaBeyi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 Pro Max almayı düşünüyorum sizlerin önerisi nedir?
Bütçem 12 bin civarında arkadaşlarım yurt dışı gibi bir olayı söyledi tam anlayamadım ama iki ayda bir yeniledikçe sıkıntı olmuyormuş. Siz önerir misiniz? Sizce alınır mı?
Şu anda Xiaomi Mi 8 Lite kullanıyorum ama telefonumun ekranı kırıldı 800 lira ekrana fiyat çekiyorlar. iPhone almayı istiyordum ama eğer 4-5 ver o kadar paraya gerek yok derseniz öneriniz ne olur?

Ya 2700 liraya kayit yaptiricaksin ya da her yil 250 300 TL verip galiba kaçak kullanicaksin 11 Pro Max olarak da telefon kocaman ve ağır ben açıkçası 11 Pro'yu ya da 12'yi tercih ederdim.

Yurt dışı bir ürün alırsan 2731 TL ödeyip pasaport kaydı yaptırman gerekiyor. Haliyle pasaportunun da olması gerekiyor. 11 Pro Max'i 10-11K'ye bulduysan hâlâ TR'ye göre ucuz olduğu için alınabilir.

Sağ olun hocam peki androir mi mantıklı iPhone alınır mı? İlk deneyimim olacak benim ve almışken güzel bir telefon almak istiyorum.

Ya 2700 liraya kayit yaptiricaksin ya da her yil 250 300 TL verip galiba kaçak kullanicaksin 11 Pro Max olarak da telefon kocaman ve ağır ben açıkçası 11 Pro'yu ya da 12'yi tercih ederdim.

Sağ olun hocam bana 2 aylık 50 TL demişlerdi uzatmak içinde kaçak mı oluyoe bilmiyordum.

Sağ olun hocam peki androir mi mantıklı iPhone alınır mı? İlk deneyimim olacak benim ve almışken güzel bir telefon almak istiyorum.

Sağ olun hocam bana 2 aylık 50 TL demişlerdi uzatmak içinde kaçak mı oluyoe bilmiyordum.

Uzatmalar 2 yila kadar yapiliyor senin ne kadar uzatmak istedigine bağli iPhone istiyorsan o bütçeye SE 2022 ve iPhone 11 var ikisi de güzel cihaz Android tarafindada S21 FE bakabilirsin.

Uzatmalar 2 yila kadar yapiliyor senin ne kadar uzatmak istedigine bağli iPhone istiyorsan o bütçeye SE 2022 ve iPhone 11 var ikisi de güzel cihaz Android tarafindada S21 FE bakabilirsin.

İşte mi 8 Lite bayağıdır kullanıyorum çok kasma var telefonda herkes övüyor denemek istiyorum, kullanmayacağım zaman satmakta zorluk çek miyim istiyorum.

Satmanız yurt dışı olduğu için biraz sıkıntılı olur kaydettirmeniz veya periyodlarla açtırmanız gerekir ancak cihaz bazında eğer cihazın büyük olması ile bir sorununuz yoksa gayette alınır (şahsen büyük cihazları kullanıp taşımak için rahat bulmuyorum ondan dedim 😅).

Satmanız yurt dışı olduğu için biraz sıkıntılı olur kaydettirmeniz veya periyordlarla açtırmanız gerekir ancak cihaz bazında eğer cihazın büyük olması ile bir sorununuz yoksa gayet de alınır (şahsen büyük cihazları kullanıp taşımak için rahat bulmuyorum ondan dedim 😅).

Satmayız olmadı kullanırız :)
Açtırmak yasal değilse sıkıntı biraz çok büyük bir telefonum yok hepten de tablet almak istemem. :D

@Kerembzd19 anladım hocam sağol.

@MacaBeyi
Yasal olmadığına dair bildiğim kadarıyla hiçbir ibare yok ondan dolayı geçici artırmanızın sorun yaşatmayacağı kanaatindeyim.
Satacağınız zaman cihaz çok eskidiğinde satamazsınız (mesela şuanki iPhone 7’ler veya 6S’ler gibi olduğunda) ama kayıtsız X’ler daha düşük fiyata alıcı bulabilmekteler suan o birazda ne zaman satmaya karar vereceğinize göre değişecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı