iPhone 11 Pro Max vs 12 mini

goodpat

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-10400F
Ekran Kartı : Nvidia GeForce RTX 2060
Ana Kart : Gigabyte H410M H V3
iPhone 11 Pro Max vs. iPhone 12 mini hangisi daha iyi? (tüm özellikleriyle)
Not: Almayacağım sadece aklıma takıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 11 Pro Max vs. iPhone 12 mini hangisi daha iyi? (tüm özellikleriyle)
Not: Almayacağım sadece aklıma takıldı.

iPhone 11 Pro Max kamera olarak telefoto kamera avantajına sahip. iPhone 12 ise performans anlamında avantaja sahip.

Ufak islemci farki ve 1 yil daha az guncelleme almasi dezavantaj ama 11 Pro Max tabii ki. En basta boy farki var.

Bir cihazı boyutuna göre kötülemek mantıksız, zaten alacak kişi iPhone 12 Mini'nin ne kadar küçük olduğunu veya iPhone 11 Pro Max'in ne kadar büyük olduğunu bilerek satın alıyor.

Bir cihazı boyutuna göre kötülemek mantıksız, zaten alacak kişi iPhone 12 Mini'nin ne kadar küçük olduğunu veya iPhone 11 Pro Max'in ne kadar büyük olduğunu bilerek satın alıyor.

Hemen hemen ayni ozelliklere sahip iPhone 11 mi yoksa SE2 mi? SE2 daha ucuz. Sen hangsini secersin? Boyutuna gore yargilama lutfen.

Hemen hemen ayni ozelliklere sahip iPhone 11 mi yoksa SE2 mi? SE2 daha ucuz. Sen hangsini secersin? Boyutuna gore yargilama lutfen.

Neden bu kadar agresif davrandınız anlamadım. Ancak sorunuzun cevabına gelecek olursak iPhone 11 kullanıcısıyım ancak şimdi alacak olsam iPhone SE2 alırdım büyük ihtimalle, küçük telefon daha fazla seviyorum. Ancak kamera olarak iPhone 11 daha iyi.

Geri
Yukarı