iPhone 11 Pro Max yurt dışından alınır mı?

beyfendi1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ,diğer konulara baktım ama çok bir şey anlamadığım için böyle bir konu açıyorum. Şu anki paramla birlikte 2. el bir iPhone 11 alabiliyorum fakat daha yüksek modele geçmek istediğim için iPhone 11 Pro Max almak istiyorum. Yurt dışı 10 bin TL'ye gelebiliyor o yüzden yurt dışı almak istiyorum ama sorun olur mu? IMEI olarak bir şekil 2 ay 150 TL IMEI attırırım sorun değil ama ileride IMEI attırma olayı kalkma ihtimali var mı? iPhone XS Max kullanıyordum 2. el aldım ama hep hatası çıkıyor satmayı düşünüyorum telefoncular şu an 4 ila 5 bin arası alacağını söylüyor pek satasımda gelmedi? IMEI konusunda ne düşünüyorsunuz veya telefon elimde patlar mı? Satmaya kalksam satılır mı ne diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimal attıramayacağın IMEI ve attırsan bile bir süre sonra sıkıntı çıkarabilmesi ihtimali yerine elindeki telefonu ikinci el olarak kendin sat ve alacağın telefonu da buradan ikinci el olarak al. Telefonculara telefon satmaya uğraşma boşuna adamların işi zaten senden ne kadar kazıklayabilirse o kadar kazanacağı üzerine.

iPhone'larda yurtdışı olayına mantıklı bakmıyorum şahsen. İlerde geçici IMEI olayı kapatılır, telefon sıkıntılı olabilir, yurtdışı diye revize bir telefon olabilir vs.
Bilmiyorum ama çok daha ucuz geldiği için içine çekiyor gibime geliyor. Eğer tavsiye etmezseniz 2. el bi iphone 11 almayı düşünüyorum iphone xs max vardı çok sorun çıkarmaya başladı satmayı düşünüyorum.
Yüksek ihtimal attıramayacağın IMEI ve attırsan bile bir süre sonra sıkıntı çıkarabilmesi ihtimali yerine elindeki telefonu ikinci el olarak kendin sat ve alacağın telefonu da buradan ikinci el olarak al. Telefonculara telefon satmaya uğraşma boşuna adamların işi zaten senden ne kadar kazıklayabilirse o kadar kazanacağı üzerine.
İkinci el bir telefon aldım iphone xs max sorun üstüne sorun çıkardı. eğer yurtdışı almazsam yine 2. ele başvuracağım 11e param yeter gibi geliyor.

Geri
Yukarı