iPhone 11 Pro Max'ten iPhone 13'e geçmek

Benim 11 Pro Max cihazım olsa ben geçmezdim hocam. Pro model kullanıyorsun her şeyden önce. Telefoto kamera artısı da var. Tamam iPhone 13'ün kamerasının da artıları var ama gereksiz bence. Depolama olarak iCloud satın alabilirsin cüzi bir miktar vererek.

11 proya devam. 🤟Bütçeler aynı olsa şuan alsam 11pro alırdım o üç kamera gözükmesi lazım 😃

Adsız 3.png

Bende aynı telefonu kullanıyorum ve bu yorumu yazarken acaba nesi çağ dışı kaldı merak ettim. Mesele her şeyi yapıyor telefon günümüz teknolojisinin bütün özelliklerini taşıyor ve siz buna çağ dışı diye bir tanımlama yapıyorsunuz cidden komik.

Eki Görüntüle 1291240
Bende aynı telefonu kullanıyorum ve bu yorumu yazarken acaba nesi çağ dışı kaldı merak ettim. Mesele her şeyi yapıyor telefon günümüz teknolojisinin bütün özelliklerini taşıyor ve siz buna çağ dışı diye bir tanımlama yapıyorsunuz cidden komik.
Haklısınız. Apple mağazasının önününden geçmemişler sonra da gelmiş 11 Pro Max gibi bir cihaza çağ dışı diyorlar. Tam komedi.

Son düzenleme:
Neredeyse 2 sene olacak 11 Pro Max kullanıyorum ve aralık ayında 13 Pro Max aldım. 13 Pro Max aldığım için 11 Pro Max'imi satacağım.

Çağ dışı kalan noktaları arkadaş birde bana anlatırsa sevinirim. Hayatında iPhone kullanmamış tiplerin gelip burada yorum yapması o kadar komik oluyorki....

Kendisi çağ dışı haberi yok.

Geri
Yukarı