iPhone 11 Pro vs iPhone 12 mini

Mando9098

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Batarya olarak 12 mini geride evet ekranın kücük olması sorun değil benim tek merak ettiğim şey hangisi kamerada daha iyi? Belirgin bir şekilde iphonr 12 mini 11 Pro'dan çok daha iyi gibi bir söyleminiz var mıdır? Bunu gerçekten iki telefonu da bilen kişilere soruyorum fikri olanlara değil kullanmış ve tecrübesi olan kişilere veya telefoncu olan birisi varsa ona soruyorum. İyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera konusunda 11 pro 3 kamerada daha iyi fakat güncel teknoloji konusunda 12 daha mantıklı ve güçlü ,hem kutu tasarım seviyorsan kesinlikle 12 ,ben iphone 5s kullandım zamanında inanılmaz hoşuma gitmişti 12 ile birlikte getirdiler :D

iPhone 12 mini sahibi ve aynı zamanda 13 Pro sahibi olarak,eğer biraz bile küçük telefonlara yatkınlığınız varsa 12 mini tercih etmeniz güncellik,hız ve boyut olarak sizi çok daha iyi idare edecektir,bataryasını hariç tutuyorum.12 mini'nin gündelik fotoğrafları da en az 11 Pro kadar başarılıdır ancak makro çekim,profesyonel telefon fotoğrafçılığı yapacaksanız 11 Pro'nun gerisinde kalacaktır.

Batarya olarak 12 mini geride evet ekranın kücük olması sorun değil benim tek merak ettiğim şey hangisi kamerada daha iyi? Belirgin bir şekilde iphonr 12 mini 11 Pro'dan çok daha iyi gibi bir söyleminiz var mıdır? Bunu gerçekten iki telefonu da bilen kişilere soruyorum fikri olanlara değil kullanmış ve tecrübesi olan kişilere veya telefoncu olan birisi varsa ona soruyorum. İyi geceler.

11 Pro ile 12 mini fiyatları nasıl eşit oldu hocam? 11 Pro zaten 1-2 yıla güncelleme kesilecek. Neredeyse 5 yıllık olmaya doğru gidiyor. 12 mini almayıp 12 öneririm ben size. Pro istiyorsanız İllaki 13 Pro, 12Pro falan alın hiç değilse. 11 Pro eskimeye başladı.

iPhone 12 mini sahibi ve aynı zamanda 13 Pro sahibi olarak, eğer biraz bile küçük telefonlara yatkınlığınız varsa 12 mini tercih etmeniz güncellik, hız ve boyut olarak sizi çok daha iyi idare edecektir, bataryasını hariç tutuyorum. 12 Mini'nin gündelik fotoğrafları da en az 11 Pro kadar başarılıdır ancak makro çekim, profesyonel telefon fotoğrafçılığı yapacaksanız 11 Pro'nun gerisinde kalacaktır.

Hocam bende de 12 mini var ön kameradan fotoğraf çekince efekt gibi bir şey yapıyor bunu nasıl kapatırız bir bilgin var mı?
Konu sahibi arkadaşıma gelecek olursam 12 mini güzel telefon hocam yalnız batarya sağlığı %90 altıysa gündelik kullanımda biraz üzer.

Hocam bende de 12 mini var ön kameradan fotoğraf çekince efekt gibi bir şey yapıyor bunu nasıl kapatırız bir bilgin var mı?
Konu sahibi arkadaşıma gelecek olursam 12 mini güzel telefon hocam yalnız batarya sağlığı %90 altıysa gündelik kullanımda biraz üzer.

Hocam lens düzeltme adı altında bir ayar vardı kamera ayarlarında,ilk olarak o aklıma geldi.Oradaki çeşitli ayarlarla oynayıp deneyin derim.

iPhone 12 mini. Donanım olarak daha iyi, daha güncel, 5G gibi artıları var. Daha ince ve hafif cihaz. İki cihazın kamerasıda benzer. Ama 11 Pro’nun telephoto gibi artıları var. Ayrıyeten paslanmaz çelik kasaya sahip. Ben olsam iPhone 12 mini alırdım.

11 Pro ile 12 mini fiyatları nasıl eşit oldu hocam? 11 Pro zaten 1-2 yıla güncelleme kesilecek. Neredeyse 5 yıllık olmaya doğru gidiyor. 12 mini almayıp 12 öneririm ben size. Pro istiyorsanız illaki 13 Pro, 12Pro falan alın hiç değilse. 11 Pro eskimeye başladı.

İnanın bana bütçem olsa 12 alacağım ama o kadar yok ya 11 Pro'ya da 12 mini fotoğrafcılık okudugumdan dolayı sormuştum teşekkürler.

Geri
Yukarı