iPhone 11 renk önerisi

iPhone 11 renk seçimi konusunda kararsız kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum. Beyaz ve siyah renk artık çok sıradan geldiği için almayı düşünmedim. Mor renginin de erkek için uygun olmadığını düşündüm. Yeşil güzel gibi geliyor ama bilemedim.

Eki Görüntüle 452523
Hocam kırmızı alın gitsin. Kasmaya ne gerek var? Siyah bir kılıf alırsınız arkasına da. Oh mis

Siyah ve Product red ayrı bir çekici ama beyaz ve en öndeki krem rengi'de hoş duruyor. Diğer renkler aşırı kötü. XR alacaksan mavi veya kırmızı önerimdir.

Krem rengi dediğim Mor rengiymiş :D O nasıl mor be :D

Son düzenleme:
Yeşil aldım, severek aldım. Gayet güzel bir renk. Öneririm. Onun dışında beyaz da gerçekten fazlasıyla güzel duruyor.

Yeşil aldım, severek aldım. Gayet güzel bir renk. Öneririm. Onun dışında beyaz da gerçekten fazlasıyla güzel duruyor.
Nereden almıştınız? Kaç GB?
Siyah ve Product red ayrı bir çekici ama beyaz ve en öndeki krem rengi'de hoş duruyor. Diğer renkler aşırı kötü. XR alacaksan mavi veya kırmızı önerimdir.

Krem rengi dediğim Mor rengiymiş :D O nasıl mor be :D
Mor diye yazılmış aslında Lila rengi. Lila renginin çok açık tonları gri-krem karışımı bir renk gibi duruyor.Sadece telefonda değil birçok üründe böyle. Yani sizin krem olarakta düşünmeniz gayet normal

Mor rengin kız rengi olduğunu hangi mükemmel zeka uydurmuş acaba? Kılıf kullanacaksan rengin önemi yok. Kuşşanmayacaksan mor veya yeşil bence. Siyah alıp renkli kılıf kullanmak daha iyi olur bence.

Renk tercihi kişinin zevkine göre değişir. Bu konu biraz saçma olmuş. Ben yeşil alırdım. Elimdeki telefonda yeşil renk zaten 🙂.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı