iPhone 11 sallayınca ses geliyor

Arkadaşlar cihazı hafif sallayınca gelen ses normaldi ama şimdi fark ettim videoda geniş açıya alıp ana ekrana girince kameradan hafif değil çok yüksek bir ses ve titreşim geliyor. Bu %100 normal değil.

Arkadaşlar iPhone 11 kullanıyorum biraz hızlıca yatay biçimde sallayınca kameradan çok hafif bir ses geliyor sadece merak ettiğim için soruyorum bu ses normal mi? Garantilik durumu var mı? 2 günlük cihaz Apple Store'dan aldım. Eski 8 Plus cihazımda sallayınca yok ama arkasına tıklayınca veya yatağa falan atınca onda da geliyor.

Kardeşim arkadaşların da dediği gibi kilit tuşuna basıp salla ses gelmezse sıkıntı yok. Ama yine de geliyorsa açmayı biliyorsan kendin aç. Telefoncuyu fazla önermem. Telefonu açınca bataryanın yapışkandan ayrıldığını göreceksin. Onu yerine yapıştır. Bende SE var. Bugün yaptım bende de geliyordu o ses. Açtım bir baktım batarya yerinden çıkmış, oturttum. Tekrar taktım ekranı falan ses kesildi. Batarya çok büyük bir sorun. Salandıkca devre yaparsa çoğu şeyi yakar telefondaki. Dediğim gibi bilmiyorsan telefoncuya git, bunun bataryası çıkmış de. Açsınlar yapıştırsınlar👍🏼

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim arkadaşların da dediği gibi kilit tuşuna basıp salla ses gelmezse sıkıntı yok. Ama yine de geliyorsa açmayı biliyorsan kendin aç. Telefoncuyu fazla önermem. Telefonu açınca bataryanın yapışkandan ayrıldığını göreceksin. Onu yerine yapıştır. Bende SE var. Bugün yaptım bende de geliyordu o ses. Açtım bir baktım batarya yerinden çıkmış, oturttum. Tekrar taktım ekranı falan ses kesildi. Batarya çok büyük bir sorun. Salandıkca devre yaparsa çoğu şeyi yakar telefondaki. Dediğim gibi bilmiyorsan telefoncuya git, bunun bataryası çıkmış de. Açsınlar yapıştırsınlar👍🏼

Garantisi olan cihazı neden kendisi açsın veya bir telefoncuya versin?

Garantisi olan cihazı neden kendisi açsın veya bir telefoncuya versin?

Cihazı Apple Store'dan aldığım için iade ettim 2 gün sonra. Ardından zorlu Center'dan yeni bir 11 aldım ve 6 aydır neredeyse bir ses gelmiyor. Teşekkürler

Geri
Yukarı