iPhone 11 şarj aleti Hindistan'da üretilebiliyor mu?

Daha fazla  
Merhaba. 20W şarj kablosu var ancak assembled in India yazıyor ve Apple'ın sitesinde bu görsel var. Çakma olabilirme ihtimali var mı?

1674591318396.png

Bildiğim kadarıyla Amerika'da üretilmesi lazım.
Neredeyse piyasadaki her urun gibi asyada degisik ulkelerde uretiliyor, yukarida paylasilan ulkeler gibi. Yanlis biliyorsunuz, ufak bir google aramasi yaparak bir bilgi yaymadan once teyit edebilir, yanlis bilgi yaymayi engelleyebilirsiniz.

Çakma değil yani.
Yukarida paylastiginiz gorsel Applein kendi sitesinde olan gorsel zaten. Apple in kendisi biz buralarda uretiyoruz demis.

Urunun cakmaligini teyit etmek isterseniz, seri numarasi ile bir sorgulatin apple in sitesinde zaten bu imkan mevcut. anlamis olursunuz en azindan.
Fakat seri numarasi dogru olsa da 100% emin olamazsiniz. Aldiginzi saticinin guvenilirligine bagli.

Yukarida paylastiginiz gorsel Apple'in kendi sitesinde olan gorsel zaten. Apple'in kendisi biz buralarda uretiyoruz demis.

Urunun cakmaligini teyit etmek isterseniz, seri numarasi ile bir sorgulatin Apple'in sitesinde zaten bu imkan mevcut. Anlamis olursunuz en azindan.
Fakat seri numarasi dogru olsa da 100% emin olamazsiniz. Aldiginzi saticinin guvenilirligine bagli.

Kutudan çıktı büyük ihtimalle.

Yukarida paylastiginiz gorsel Apple'in kendi sitesinde olan gorsel zaten. Apple'in kendisi biz buralarda uretiyoruz demis.

Urunun cakmaligini teyit etmek isterseniz, seri numarasi ile bir sorgulatin Apple'in sitesinde zaten bu imkan mevcut. Anlamis olursunuz en azindan.

Sorgulattım ancak çıkmıyor orijinali de sorgulattım onda da çıkmamakta.

Kutudan çıktı büyük ihtimalle.

Sorgulattım ancak çıkmıyor orijinali de sorgulattım onda da çıkmamakta.
Sorgulamada cikmamasi suphe yaratti. Elimde Kutu olsa benimkini deneyecektim. Bilemedim belki baska bir noktada kesin anlasilir noktasi olabilir, biilen varsa paylasir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı