iPhone 11 şarj etme

Koala10

Femtopat
Daha fazla  
Kutu içinden çıkan orijinal şarj adaptörü çok yavaş şarj ediyor eski Huawei telefonumun 18Watt adaptörü ile şarj etmemde garanti ve bataryasında bir sorun yaratır mı?

Garanti için anlaşılmaz bir durum zaten bence. Eğer Watt ve amper değerleri farklıysa sıkıntı çıkartabilir, şişme ya da pil ömründe sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

Orijinal adaptör ile yavaş şarj olmasına da anlam veremedim. Telefonu yeni mi aldınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti için anlaşılmaz bir durum zaten bence. Eğer watt ve amper değerleri farklıysa sıkıntı çıkartabilir, şişme yada pil ömründe sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

Orijinal adaptör ile yavaş şarj olmasına da anlam veremedim. Telefonu yeni mi aldınız?

Evet yeni aldım telefon bildiğim kadarı ile 18 Watt destekliyor ama kutudan çıkan adaptör 5Watt o yüzden çok uzun sürede şarj oluyor çevremden birisi başka marka adaptör ile şarj ettiğim için garanti dışında kalabileceğini söyledi bu ne kadar doğrudur merak ediyorum alalı birkaç gün oldu baştan garantiyi bozmayalım.

Kutu içinden çıkan orijinal şarj adaptörü çok yavaş şarj ediyor eski Huawei telefonumun 18Watt adaptörü ile şarj etmemde garanti ve bataryasında bir sorun yaratır mı?
Aynı şekilde bende iPhone 11 kullanmaktayım ve yavaş şarj etmesi gibi bir şikayetim yok gün içinde bana gayet yetiyor akşam takıyorum sabah alıyorum. Bazen yanımda Samsung'un kablosuz powerbankini taşıdığımda oluyor.

Garantiyi bozar mı peki farklı adaptör.
Garantiyi bozmaz fakat en yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi pilde sıkıntılar çıkabilir. Bildiğim kadarıyla cihazlar adaptörlerine kadar optimize ediliyorlar.

Aynı şekilde bende iPhone 11 kullanmaktayım ve yavaş şarj etmesi gibi bir şikayetim yok gün içinde bana gayet yetiyor akşam takıyorum sabah alıyorum. Bazen yanımda Samsung'un kablosuz powerbankini taşıdığımda oluyor.

Garantiyi bozmaz fakat en yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi pilde sıkıntılar çıkabilir. Bildiğim kadarıyla cihazlar adaptörlerine kadar optimize ediliyorlar.

Anladım garantilik bir sorun yok yani yakın zamanda spigen alacağım zaten bir kere farklı adaptör denedim garantilik sorun olur mu diye kafama takıldı teşekkür ederim arkadaşlar.

Geri
Yukarı