iPhone 11 şarjı %100'e çıkmıyor

seydadas

Yoctopat
Daha fazla  
1 haftalık iPhone 11 aldım ve şarja taktığımda %97 veya 98 de kalıyor %100 olmuyor. Araştırmama göre pilin uzun ömürlü olması içinmiş. Yeni bir özellikmiş. Bilen var mi arkadaşlar sorun nedir?

1 haftalık iPhone 11 aldım ve şarja taktığımda %97 veya 98 de kalıyor %100 olmuyor. Araştırmama göre pilin uzun ömürlü olması içinmiş. Yeni bir özellikmiş. Bilen var mi arkadaşlar sorun nedir?

Şarj aletleri %100'e ulaşırken voltajı kısar ondan dolayı olmaz ama yeni bir özellik gelmiş sanırım ondan oluyor olabilir.

Artı -1 Eksi
iPhone, bataryaların eskime hızını yavaşlatmak için, günlük şarja takma rutininizi öğrenir ve pil seviyenizi %80 olunca şarj olmayı durdurur. Yeniden şarj etmeye telefonunuzu kullanmadan önce başlar. Ayarlar>Pil>Pil sağlığından iyileştirilmiş pil şarjını kapatabilirsiniz. %80 den sonra genel olarak daha yavaş dolduğunu kullandığım teknolojik aletlerde kendim de fark ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı