iPhone 11 servis cevabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen de hakkını şirkete karşı arayarak şirketlere baş kaldırmak yerine arızalı telefonu kişilere satarak kişilere baş kaldırmış oluyorsun. ;)

Bak orada ne yazıyor. Gittiği yere kadar kullanacağım yazıyor. Malum partinin adamı gibi her şeye muhalefet olmayı ne çok seviyorsunuz. Milletin enayisi ben miyim deyip satmasınıda bilirim. Kimsede buna bir şey diyemez, çünkü giden para benim param. İnsanlık bizde kalsın dedikçe sabır zorluyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi, ben 2.el telefoncuya satacağım oda gidip benim gibi birisine satacak. O yüzden ne olacaksa olsun gittiği yere kadar kullanacağım. Bazı arkadaşların yağları erir telefon elimde kaldığında. Yanan baş benim başım onu diyen yok hiç. Bir gün kişilere değil de şirketlere baş kaldırırsanız dünya güzel bir yer olur.

Hocam burada kimsenin suçu yok sizde 7500 TL'ye başka model telefon alsaydınız.
Bak orada ne yazıyor. Gittiği yere kadar kullanacağım yazıyor. Önce okumayı öğren sonra yorum yap sen. Malum partinin adamı gibi her şeye muhalefet olmayı ne çok seviyorsunuz.
Milletin enayisi ben miyim deyip satmasınıdabilirim. Kimsede buna bir şey diyemez, çünkü giden para benim param. İnsanlık bizde kalsın dedikçe sabır zorluyorsunuz.

Giden para sizin paraysa ve bizi ilgilendirmiyorsa neden konu açıp bizden cevap bekliyorsun.

Hocam burada kimsenin suçu yok sizde 7500 TL'ye başka model telefon alsaydınız.

Giden para sizin paraysa ve bizi ilgilendirmiyorsa neden konu açıp bizden cevap bekliyorsun.

Konunun amacı sizce ne yapmalıyımdı ama toxic bir ülke olduğumuz için konu başka yerlere çekildi. 7500 TL'ye başka telefon almak? Böyle çıkabileceğini nereden bilebilirdim? Allah aşkına konu nereden siliniyor çöp kutusuna döndü ortam.

@kwAhjs yahu sen geçen bir şey dedin galiba unuttun🤔 ben telefona 7.500 TL veriyorsam Apple beni bu duruma düşürüyorsa ve bunu satarken söylemiyorsam ben, suçlu ben değil Apple'dır.

Konunun amacı sizce ne yapmalıyımdı ama toxic bir ülke olduğumuz için konu başka yerlere çekildi. 7500 TL'ye başka telefon almak? Böyle çıkabileceğini nereden bilebilirdim? Allah aşkına konu nereden siliniyor çöp kutusuna döndü ortam.
Hem cihazı bu haliyle satmaya kalkacaksın hemde bize toxic diyeceksin. Bence de sen konuyu raporla da kapatsınlar.

@kwAhjs yahu sen geçen bir şey dedin galiba unuttun🤔 ben telefona 7.500 TL veriyorsam Apple beni bu duruma düşürüyorsa ve bunu satarken söylemiyorsam ben, suçlu ben değil Apple'dır.

Devamını neden okumuyorsun?

@kwAhjs Ya işte ikinci el cihaza bu yüzden güvenemiyorum sorunlu ürünleri biraz ucuza satıp sonrada görmedim bilmiyorum diyorlar al işte uğraş dur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı