iPhone 11 ses az geliyor

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Arkadaşlar iyi Sosyaller, iPhone 11'im var 5-6 ay önce almıştım. Son zamanlarda sesinin az geldiğini fark etmeye başladım. İlk zamanlarda evde bir şeyler izlerken ses seviyesi hep yarıda kullanırdım. Şimdilerde en yükseğe çekmek zorunda kalıyorum. Hani ses seviyesi 100'den 50-60'lara düşmüş gibi. 15.1 sürümünü kullanıyorum. Başka bir iPhone ile test etme şansım olmadı daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi Sosyaller, iPhone 11'im var 5-6 ay önce almıştım. Son zamanlarda sesinin az geldiğini fark etmeye başladım. İlk zamanlarda evde bir şeyler izlerken ses seviyesi hep yarıda kullanırdım. Şimdilerde en yükseğe çekmek zorunda kalıyorum. Hani ses seviyesi 100'den 50-60'lara düşmüş gibi. 15.1 sürümünü kullanıyorum. Başka bir iPhone ile test etme şansım olmadı daha.
Hocam hoparlör kısmını temizletmeyi denermisin belki tıkanmıştır?

Arkadaşlar iyi sosyaller, iPhone 11'im var 5-6 ay önce almıştım. Son zamanlarda sesinin az geldiğini fark etmeye başladım. İlk zamanlarda evde bir şeyler izlerken ses seviyesi hep yarıda kullanırdım. Şimdilerde en yükseğe çekmek zorunda kalıyorum. Hani ses seviyesi 100'den 50-60'lara düşmüş gibi. 15.1 sürümünü kullanıyorum. Başka bir iPhone ile test etme şansım olmadı daha.

Hoparlör kısmını temizletmeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı