iPhone 11 uygulama desteği ne zaman kesilir?

Bana sorarsanız iPhone 11 alınmaz. Ama Redmi'de almayın bence. Samsung alabilirsiniz onun yerine. Donanım olarak daha iyi. Kamera olarak memnun etmeyebilir o bütçede.

Hocam içinde A13 var ve o işlemciyi Ipadlerde'de görüyoruz gereken işi görüyor bence 11'în kamerası şu anda bile çoğu Android telefondan iyidir, o açıdan bakıyorum ve 12500e alacağım için alınabilecek bir telefon bence daha sonrasında Babam'a verip yükseltip 15 falan alırım fakat bu hafta almam lazım çünkü eski telefonum cidden artık dayanamıyor.

Bence plastik kasa Samsung S21 FE almaktan iyidir hocam Samsung'u sevsemde gerçekten S21 FE de çok kötü yapmışlar batarya konusu olsun kasası olsun kuzenimde var ve günde 2 3 defa şarja takmak zorunda kalıyor.

Hocam içinde A13 var ve o işlemciyi Ipadlerde'de görüyoruz gereken işi görüyor bence 11'în kamerası şu anda bile çoğu Android telefondan iyidir, o açıdan bakıyorum ve 12500e alacağım için alınabilecek bir telefon bence daha sonrasında Babam'a verip yükseltip 15 falan alırım fakat bu hafta almam lazım çünkü eski telefonum cidden artık dayanamıyor.

Bence plastik kasa Samsung S21 FE almaktan iyidir hocam Samsung'u sevsemde gerçekten S21 FE de çok kötü yapmışlar batarya konusu olsun kasası olsun kuzenimde var ve günde 2 3 defa şarja takmak zorunda kalıyor.
A34 alabilirsiniz ben de kullanıyorum hocam. S21 FE de kötü değil ki hocam hiç sizin gibi şikayetçi birini görmedim o konuda.

A34 alabilirsiniz ben de kullanıyorum hocam. S21 FE de kötü değil ki hocam hiç sizin gibi şikayetçi birini görmedim o konuda.

Kuzenim kullanıyor hocam kamerası özellikleri falan güzel ama batarya ve kasası çok kötü bayağı ısınıyor.

iOS düşünüyorum hocam Android'e pek ısınmıyorum artık fazla sıktı

8 ay kullanmam benim için yeterli o açıdan bir sorun yok hocam fakat iPhone 11'e 12500 verilecek bir cihaz denmesi biraz saçma değil mi? Özelliklerine göre ucuz ve 12500e gidip Redmi Note 12 Pro mu alayım iPhone 11'den çok daha kötü özelliklere sahip kullananısınız saygı duyarım fakat iPhone 11'in kötü bir yanları yok bence telefonu aldığımda zaten iOS16 da gelir büyük ihtimal ve bende iOS 16 da bırakacağım yeni gelen güncellemeler ile telefon biraz kötüleşip ısınma problemi vb. Oluyor kullananı olarak sizin yorumlarınız nedir?

12 64 GB var hocam arada 2K fark var fakat depolama benim için önemli

Ben gelen guncellemeleri surekli yapiyorum telefonda o yonden kasma - donma - isinma problemi yasamadim. Telefon kotu oldugu icin demiyorum ama su an bu paraya alinacak cihaz degil 8 ay benim icin yeterli desen de ugrastiracak neticede. Ben su an Apple ekosisteminde oldugum ve telefon benim icin 3. oncelik oldugundan degistirmiyorum isimi goruyor ama benim kullanimimda telefonu gunde maksimum 2 bilemedin 3 saat kullaniyorum zaten o da oyun falan hak getire. Gecen ay babama yurt disi Nothing 1 aldik 11K'ya telefon gayet guzel. Arayuz desen cillop gibi sifir bloatware ile geliyor. Tasarimi vs. de guzel. Ozellikleri de standart bir kullanici icin yeterli iPhone 11'e razi geliyorsan teknik olarak uzmez asla. IMEI kaydi da atabiliyorsun eski OnePlus'lar gibi.

Ben gelen guncellemeleri surekli yapiyorum telefonda o yonden kasma - donma - isinma problemi yasamadim. Telefon kotu oldugu icin demiyorum ama su an bu paraya alinacak cihaz degil 8 ay benim icin yeterli desen de ugrastiracak neticede. Ben su an Apple ekosisteminde oldugum ve telefon benim icin 3. oncelik oldugundan degistirmiyorum isimi goruyor ama benim kullanimimda telefonu gunde maksimum 2 bilemedin 3 saat kullanıyorum zaten o da oyun falan hak getire. Gecen ay babama yurt disi Nothing 1 aldik 11K'ya telefon gayet guzel. Arayuz desen cillop gibi sifir bloatware ile geliyor. Tasarimi vs. de guzel. Ozellikleri de standart bir kullanici icin yeterli iPhone 11'e razi geliyorsan teknik olarak uzmez asla. IMEI kaydi da atabiliyorsun eski OnePlus'lar gibi.

11'e mi IMEI kaydı atılıyor hocam?

Destek kesilmesinden anladığınız nedir? Güncelleme almıyor 6s. Arada bir güvenlik güncellemesi alıyordur.

iPhone 11 yanlış bilmiyorsam en son iOS 18 alacak. Ondan sonra bence en fazla 3 yıl güvenlik güncellemesi alır.
Hayır? Hala çoğu uygulama desteği var onu diyorum? Destek diyince ios güncellemesinden başka birşey olduğunu biliyorsundur herhalde?

30K verirsen atarsin.

Edit: 11'e atilmiyor tabii Nothing 1 icin konusuyorum. Yazilimla IMEI atabiliyorsun.

Benim kayıt ettirme düşüncem yok hocam ihtiyacım yok yani telefonuma en son 2023'te paket yapmıştım, arayanım soranım yok. O yüzden yurt dışı olması sıkıntı değil sadece 11'in artıları eksilerini merak ettim arkadaşların dediklerine göre yani 2 arkadaşımda kullanıyor gayet memnunlar.

Geri
Yukarı