IPhone 11 vs 12 (128 GB)

Android istememenizdeki sebebi açıklar mısınız? Belki fikrinizi değiştiririz. Çünkü bu cihazlar F/P değil. Sırf arkadaki elmaya para veriliyor.
android istemiyorum direkt bana hoş gelmiyor. kaldı ki belki daha performanslı olacak ama ben ne yapıyorum ki o performansı isteyeceğim? 5-6 sene götürsün yeter.

S23 öneririm. iOS tarafındaki dengi olan cihazlar 14 ve 14 Pro. Aradaki farkı verip bunları almayacaksanız aynı kaliteyi hissetmeniz mümkün değil.
android istemiyorum sadece 11 ve 12 arasındaki fiyat farkı çok az geldi ve bu yüzden sordum acaba 12'de bir sorun mu var diye.

android istemiyorum direkt bana hoş gelmiyor. kaldı ki belki daha performanslı olacak ama ben ne yapıyorum ki o performansı isteyeceğim? 5-6 sene götürsün yeter.

android istemiyorum sadece 11 ve 12 arasındaki fiyat farkı çok az geldi ve bu yüzden sordum acaba 12'de bir sorun mu var diye.
12'de bir sorun yok ama S23 varken bu cihazları tercih etmek paranızla rezil olmaktır havalı olduğunuzu veya iOS'un stabil olduğunu düşünürken.

12'de bir sorun yok ama S23 varken bu cihazları tercih etmek paranızla rezil olmaktır havalı olduğunuzu veya iOS'un stabil olduğunu düşünürken.
havalı oldugumu düsünsem böyle bir baslık mı acarım kardesim? ya da 12 mi alırım? belki de kisisel tercihim ve zevkim böyledir..

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı