iPhone 11 vs. Honor 70

Trevorphilips58

Decapat
Daha fazla  
2 telefon arasında kaldım. Kamera benim için önemli. YouTube'a devamlı içerik üreticem. Arada sırada oyun oynarım asfalt 8 gibi. Honor 70'in ekranı tasarımı çok iyi kamerası da iyi deniyor. Ama Android çabuk yavaşlamasından korkuyorum. iPhone 11 de 3 buçuk 4 sene önce çıkmış telefon ne kadar götürür. Son olarak beni uzun süre götürmesi lazım. Sonuçta ucuz cihazlar değil. Kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirm.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 telefon arasında kaldım. Kamera benim için önemli. YouTube'a devamlı içerik üreticem. Arada sırada oyun oynarım asfalt 8 gibi. Honor 70'in ekranı tasarımı çok iyi kamerası da iyi deniyor. Ama Android çabuk yavaşlamasından korkuyorum. iPhone 11 de 3 buçuk 4 sene önce çıkmış telefon ne kadar götürür. Son olarak beni uzun süre götürmesi lazım. Sonuçta ucuz cihazlar değil. Kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirm.
O bütçelere GT2 önerebilirim. Stokta bulursanız GT 2 Pro iki cihazdan da daha iyi bir seçim olacaktır.

iPhone 11, öğrencilerin hava atmak için aldığı ve gereksiz bir telefon modelidir. IPS LCD ekran kullanır. Ve 4 yıl önce çıkmış. iPhone X desteği IOS 17 ile kesildi, 11'in çok ömrü kalmış gibi durmuyor. 13.000 bütçeniz var ise Realme GT2 Pro veya Oppo Reno serisi bakabilirsiniz.

iPhone 11, öğrencilerin hava atmak için aldığı ve gereksiz bir telefon modelidir. IPS LCD ekran kullanır. Ve 4 yıl önce çıkmış. iPhone X desteği IOS 17 ile kesildi, 11'in çok ömrü kalmış gibi durmuyor. 13.000 bütçeniz var ise Realme GT2 Pro veya Oppo Reno serisi bakabilirsiniz.
Reno serisi alınmaz. GT 2 Pro stokta bulamazsa da GT 2 her iki cihazdan da iyi bir seçim olacaktır.

iPhone 11, öğrencilerin hava atmak için aldığı ve gereksiz bir telefon modelidir. IPS LCD ekran kullanır. Ve 4 yıl önce çıkmış. iPhone X desteği iOS 17 ile kesildi, 11'in çok ömrü kalmış gibi durmuyor. 13.000 bütçeniz var ise Realme GT2 Pro veya Oppo Reno serisi bakabilirsiniz.

Kesildigine dair kesin bir bilgi yok kesin olarak yazmaniz dogru degil. Ayrica kesilmis olsa bile bu iPhone 11 ile alakali bir sonuca vardirmaz.

iOS 17 almayacak iPhone modelleri listesinde büyük bir şoka hazır olun Beklenen liste bu şekilde. Ki bu bizi iPhone 11 ile ilgili bir sonuca vardırır, X serisine destek kalması demek sırada 11 olması demek.

Dedigim gibi kesin bir bilgi yok hala. Apple WWDC'de tanitacak ve destek verip vermedigini gorecigiz ki bunu Macroumors'dan alip haber yapan Türkçe kaynaklar, guncellenmis haberi cevirmediler. Buyrun ayrica destek gelirse yine bu sirada olacagi manasina gelmez.

Dedigim gibi kesin bir bilgi yok hala. Apple WWDC'de tanitacak ve destek verip vermedigini gorecigiz ki bunu Macroumors'dan alip haber yapan Türkçe kaynaklar, guncellenmis haberi cevirmediler. Buyrun ayrica destek gelirse yine bu sirada olacagi manasina gelmez.
X romen rakamlarında 10 demek. İPhone 11 ondan sonra geliyor. Yani sırada 11 var.

X romen rakamlarında 10 demek. iPhone 11 ondan sonra geliyor. Yani sırada 11 var.

Anlamanizda problem mi var? Apple bu isi sira ile yapmiyor diyorum. Kesilmemesi gundemde diyorum ki kesildi diyelim. X modelinden sonra XS kesilir sonraki nesil o cunku 11 degil. Sira ile keserse bile arada 2 nesil var. Ayrica kesin olmayan haberi kesin olarak yazman yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı