iPhone 11 vs. Honor 70

Yanlış bilgi
Anlamanizda problem mi var? Apple bu isi sira ile yapmiyor diyorum. Kesilmemesi gundemde diyorum ki kesildi diyelim. X modelinden sonra XS kesilir sonraki nesil o cunku 11 degil. Sira ile keserse bile arada 2 nesil var. Ayrica kesin olmayan haberi kesin olarak yazman yanlış.
XS ve X aynı nesilde bilmem siz farkında mısınız? Hatta X modeli sorunlar yüzünden toplatıldığı için kullanıcılar XS tercih ediyorlar. Ha diyelim sizin dediğiniz gibi olacak, sonuçta 11 destek sonu yakın. Neden ekranı kötü ve desteği kesilecek bir telefon alınmalı?

X ile XS arasında 1 nesil fark var. Yani iOS 18'de EOL olacaktır XS. Ve ayrıca niye bu kadar tartışıyonuz ki? :D

Arkadas bilemeden konusuyor ve yanlış bilgi veriyor cunku. X ile XS ayni nesil yazmis hala.

XS ve X aynı nesilde bilmem siz farkında mısınız? Hatta X modeli sorunlar yüzünden toplatıldığı için kullanıcılar XS tercih ediyorlar. Ha diyelim sizin dediğiniz gibi olacak, sonuçta 11 destek sonu yakın. Neden ekranı kötü ve desteği kesilecek bir telefon alınmalı?

Hiçbir mesajimda iPhone 11 almali yazmadim. Yanlış ve bilmeden konustugunu yazdim ve anlamamakta diretiyorsun. Attigim haberi okumamissin bile, X ile XS ayni nesil demissin A11 ve A12 chipset kullaniyor iki telefon.

Arkadas bilemeden konusuyor ve yanlış bilgi veriyor cunku. X ile XS ayni nesil yazmis hala.

Hiçbir mesajimda iPhone 11 almali yazmadim. Yanlış ve bilmeden konustugunu yazdim ve anlamamakta diretiyorsun. Attigim haberi okumamissin bile, X ile XS ayni nesil demissin A11 ve A12 chipset kullaniyor iki telefon.
Sene ve işlemci farkı olduğu için 1 tane later update fazla alacaktır xs modeli.

Sene ve işlemci farkı olduğu için 1 tane later update fazla alacaktır xs modeli.

İPhone kullanmıyorum zaten (tercih etmiyorum). 1 işlemci serisi farkı çok bir şey değiştirmeyecektir. İPhone 11 en fazla 2 yıl dayanacaktır. Ayrıca orada kesinlik belirtmedim. Takip ettiğim çoğu teknoloji kanalı desteğin kesildiğine dair haber yayınladılar, ben de kesildi yazdım. "net kesildi artık X'e update gelmeyecek" falan yazmadım. Ayrıca konu İPhone 11 alınır mı, kaç sene götürür cevabını vermemiz gereken bir konu. Boşuna konudan sapıyorsunuz. Yanlış isem zaten moderatörlerimiz itina ile düzeltirler. Her mesajı tarıyor ve düzenliyorlar. Burada bekçilik yapmanız gerekmiyor.

iPhone kullanmıyorum zaten (tercih etmiyorum). 1 işlemci serisi farkı çok bir şey değiştirmeyecektir. iPhone 11 en fazla 2 yıl dayanacaktır. Ayrıca orada kesinlik belirtmedim. Takip ettiğim çoğu teknoloji kanalı desteğin kesildiğine dair haber yayınladılar, ben de kesildi yazdım. "net kesildi artık X'e Update gelmeyecek" falan yazmadım. Ayrıca konu iPhone 11 alınır mı? Kaç sene götürür cevabını vermemiz gereken bir konu. Boşuna konudan sapıyorsunuz. Yanlış isem zaten moderatörlerimiz itina ile düzeltirler. Her mesajı tarıyor ve düzenliyorlar. Burada bekçilik yapmanız gerekmiyor.

Daha telefonlarin nesillerini bilmeden oneri yapiyorsun bunda da problem gormuyorsun. "iOS 17 ile destek kesildi" yazmissin kesin kesildi yazmadim diyorsun, yok bir de oyle yazsaydin kesilebilecegi konusuluyordur bunun dogrusu onu da duzelteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı