iPhone 11 vs S10 Plus vs S20

Bütçe
15.000

RamazanXP

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 2300x
AMD rx6400 4gb
16GB 3600mhz RAM
128GB M2SSD
Merhaba arkadaşlar. Yazin yeni telefon alacağım da sizce baslikta belirttigim cihazlarin hangisini alayim? Yani iPhone 11 mi almak mantikli S10p ya da S20 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üçü arasından S20 daha iyi sayılır, ama ben olsam iPhone 11 alırdım, ekran kalitesi dışında hala daha amiral gemisi bir telefon sayılır.
iPhone 11 oldukça güzel telefon ama belediye dağıtıyor gibi herkesde var bir de bildiğime göre parça kalitesi olarak vb. XS Max daha iyi diyorlar.

iPhone 11 oldukça güzel telefon ama belediye dağıtıyor gibi herkeste var bir de bildiğime göre parça kalitesi olarak vb. XS Max daha iyi diyorlar.

Herkeste olunca ne oluyor? Ayrıca evet iPhone X serisinde yan taraflar paslanmaz çelik, parça kalitesi olarak iPhone 11'den tek artısı bu.

Herkeste olunca ne oluyor? Ayrıca evet iPhone X serisinde yan taraflar paslanmaz çelik, parça kalitesi olarak iPhone 11'den tek artısı bu.
Hocam herkesde olması sadece dikkatimi çektiği için söyledim.
Ayrıca ekran olarak da 11 LCD, XS Max ise OLED ekran. 11'de 13 Bionic varken XSMax te 12 Bionic var. Yakın işlemciler.
Eminim ki benden fazla biliyorsunuzdur.

Hocam herkeste olması sadece dikkatimi çektiği için söyledim.
Ayrıca ekran olarak da 11 LCD, XS Max ise OLED ekran. 11'de 13 Bionic varken XSMax te 12 Bionic var. Yakın işlemciler.
Eminim ki benden fazla biliyorsunuzdur.

Estağfurullah hocam, ayrıca bende zaten yazdım ki ekran kalitesi dışında iyi, ayrıca işlemci farkı şu anda çok fazla belli olmasa da uzun kullanımda (yani bundan bir 2-3 sene sonra.) Ciddi anlamda belli olmaya başlar.

Üçü arasından S20 daha iyi sayılır, ama ben olsam iPhone 11 alırdım, ekran kalitesi dışında hala daha amiral gemisi bir telefon sayılır.

Kral yani benim icin ekran onemli yani LCD ekrana o kadar para vermem IPhone'da kullandim Android'de Android bana gore ustte mesela Samsung Allah'a sukur beni hiç uzmedi 12 senelik Samsung telefon var hala tas gibi calisiyor AMOLED ekranida var yani bilemedim ya. Genelde S20 oneriyorlar da hadi hayirlisiyla azicik daha biriktirirsem iPhone 12 ya da 12 mini alabilirim bir ihtimal.

Geri
Yukarı