IPhone 11 vs S20 FE

Bütçe
12000-15000
Oyun odaklı kullanım için Samsung alınmaz. S20FE SD865 de kullansa oluşan ısıyı içeride hapsettiği için ve telefonda bulunan ölümsüz throttle (yanlış yazmış olabilirim) mekanizması yüzünden oyunlarda üzecektir. Oyun oynuyorsanız Xiaomi 11T, bütçe arttırılırsa 12T düşünülebilir.

Oyun odaklı kullanım için Samsung alınmaz. S20FE SD865 de kullansa oluşan ısıyı içeride hapsettiği için ve telefonda bulunan ölümsüz throttle (yanlış yazmış olabilirim) mekanizması yüzünden oyunlarda üzecektir. Oyun oynuyorsanız Xiaomi 11T, bütçe arttırılırsa 12T düşünülebilir.
1080p ultra grafiklerde Genshin İmpact oynamadigi surece herhangi bir sorun teskil etmez.

İkisi de oyun için alınmaz, alınırsa iPhone 11 tarafında daha iyi bir performans gözlenebilir. iPhone 11'in S20 FE'den en önemli farkı video performansı ve ön kamera; diğer birçok konuda S20 FE üstün gelir. Samsung genelde oyun odaklı telefonlar üretmiyor bence çok doğru yapıyor.
Sana önerebileceğim "ekran ve oyun" tanımına uyan Xiaomi 11t ya da 12t dir. Eğer 12t'ye bütçe çıkabiliyorsan hiç düşünme derim.

İkisi de oyun için alınmaz, alınırsa iPhone 11 tarafında daha iyi bir performans gözlenebilir. iPhone 11'in S20 FE'den en önemli farkı video performansı ve ön kamera; diğer birçok konuda S20 FE üstün gelir. Samsung genelde oyun odaklı telefonlar üretmiyor bence çok doğru yapıyor.
Sana önerebileceğim "ekran ve oyun" tanımına uyan Xiaomi 11t ya da 12t dir. Eğer 12t'ye bütçe çıkabiliyorsan hiç düşünme derim.
oyun olarak sadece moba oynuyorum diğer oyunları çok çok nadir oynarım.Bir sıkıntı olur mu yine de?

12000 TL bütçem var. Oyun performansı ve ekranı iyi olan bir telefon arıyorum. Bütçem duruma göre çoğalabilir. Bu fiyat bandında en iyi telefon hangisidir sizce? Ve başlıkta yazdığım gibi bu iki telefondan hangisi oyunlarda daha iyi performans verir? POCO X5 Pro almayı düşünüyordum ama biraz araştırmak istedim. Yardımcı olabilir misiniz?
İphone 11 işlemcisi snapdragon modeline göre daha stabil fakat iki model de üzmez.Ben de s20fe almayı düşünüyorum ve telefon hakkında olumsuz yorum pek görmedim açıkçası.Poco x5 pro modeli hakkında bir fikrim yok ama bu bütçeye bu telefonu öneren de görmedim.İphone 11 ekranı şarjı konusun s20fe den daha geride fakat işlemcisi bence çok daha stabil.Oyun oynamam sürekli film izlerim video izlerim diyorsanız s20fe alınabilir.İlla iPhone alacaksanız bence 11 almayın,bütçeniz 15k ise 1.5-2k daha ekleme yapıp ikinci el 12 bakın.Bunlar benim şahsi görüşümdür şimdiden hayırlı olsun.

Birkaç aydır iPhone 12 mini kullanıyorum birkaç kere iPhone 11 deneyimledim gerçekten ekran çok kötü gibi geldi fark ediyor siyahlar tam siyah beyazlar tam beyaz 12 Mini'de arada çok fark var 12 serisi alamıyorsan S20FE önerebilirim.

Snapdragon modeli İphone 11'i eziyor.
Aralarındaki puan farkı bile anlatıyor.
1678483754506.png

Geri
Yukarı