iPhone 11 vs Samsung S21FE

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10300H
NVİDİA GEFORCE GTX1650
Herkese merhaba. Şu anda Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Ancak Android artık sıkmaya başladı. iPhone almak istiyorum. Bütçeme en uygun iPhone 11 veya SE 3. nesil. Bazı arkadaşlarım var kesinlikle alma elindeki telefonun donanımı daha iyi sırf işletim sistemi için 16bin vermeye değmez falan diyorlar benim de aklım karıştı biraz. Onun yerine git Samsung S21FE al daha iyi dediler. 11 kullanan bir arkadaşım vardı 13 Pro Max'e geçti. Kesinlikle alma donma kasma yapıyor falan dedi. Kısacası yardımınıza ihtiyacım var. Bu arada eğer alırsam nereden en uygun bir şekilde alabilirim? Teşekkür ederim.

Açıkçası arkadaşların saçmalamış. Konuya gelirsek iPhone 11 sıfır olarak alınmaz çünkü fiyatı çok şişirildi fiyatını hak etmiyor onun yerine iPhone 12 mini alabilirsiniz daha iyi bir cihaz bende kullanıyorum memnunum iPhone SE 2023 de önermiyorum SE 2020 kullandım batarya ekran tarafında çok zayıf kalıyor batarya günü çıkarmıyor.

Herkese merhaba. Şu anda Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Ancak Android artık sıkmaya başladı. iPhone almak istiyorum. Bütçeme en uygun iPhone 11 veya SE 3. nesil. Bazı arkadaşlarım var kesinlikle alma elindeki telefonun donanımı daha iyi sırf işletim sistemi için 16bin vermeye değmez falan diyorlar benim de aklım karıştı biraz. Onun yerine git Samsung S21FE al daha iyi dediler. 11 kullanan bir arkadaşım vardı 13 Pro Max'e geçti. Kesinlikle alma donma kasma yapıyor falan dedi. Kısacası yardımınıza ihtiyacım var. Bu arada eğer alırsam nereden en uygun bir şekilde alabilirim? Teşekkür ederim.

İlk olarak elinde ki cihaz kesinlikle iPhone 11'den daha iyi değil. Çevredekiler sallamışlar resmen. Alınır mı? Sorusuna bakarsak sıfır olarak alınacak bir cihaz değil ama kasma donma yapacak bir cihaz da değil. S21 FE/S22 alabilir ya da minimum iPhone 12 mini al. İkinci ele yönelirsen o bütçe ve civarında iPhone 12-11 Pro Max-12 mini bulabilirsin.

iPhone 11 çıktığı zaman çok iyidi şu an ekran konusunda geri kalıyor. Alacaksanız minimum 12 veya SE2022 öneririm.

Herkese teşekkür ediyorum. Samsung Daha mantıklı geliyor Android'de sıkılmış olsam da. S21FE ya da S22 alacağım.

IOS furyasına bende katılayım diyorsan iPhone 11 alabilirsin. İlerde satıp (kolay kolay değer kaybetmediği için finansal yatırım gibi düşün) üzerine ekler kademe kademe ya da birden sıçrama yaparsın üst modellere. A13 işlemcisi canavar gibidir kardeşim uzun yıllar götürür.
Note 8 Pro ile esamesi okunmaz bu cihazın.

Geri
Yukarı