iPhone 11 vs Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Bence iPhone 11'i alın gitsin. Hem şık duruyor hem de kullanışı bence aşırı rahat bence.

Alıp gidebilseydim bir haftadır düşünmezdim telefonun ekranı çamur gibi ve arada 4500 TL fark vereceğim. iOS için değer mi diye düşünüyorum. Direkt alın gibisinden öneriler pek iç açmıyor kusura bakmayın :/

Sizce hangisi tercih edilmeli? Yıllardır Android kullanıyorum elimde şu an Note 8 var. Android'in yavaşlaması konusundan bıktım ama iki telefon da çok cazip duruyor. iPhone 11 ekranı LCD diğeri AMOLED gibi farklar var. Genel performanstan ikisinin de üzmeyeceğini sanıyorum. Ayrıca iPhone kullanmadığım için merak da ediyorum. Daha üstünü almaya imkanım yok.

iPhone 11, hem performans hem kamera hem de uzun ömürlülük olarak çok daha iyi, sırf ekranı LCD diye daha kötü bir telefon alınmaz.

Sizce hangisi tercih edilmeli? Yıllardır Android kullanıyorum elimde şu an Note 8 var. Android'in yavaşlaması konusundan bıktım ama iki telefon da çok cazip duruyor. iPhone 11 ekranı LCD diğeri AMOLED gibi farklar var. Genel performanstan ikisinin de üzmeyeceğini sanıyorum. Ayrıca iPhone kullanmadığım için merak da ediyorum. Daha üstünü almaya imkanım yok.

iPhone 11 almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı