iPhone 11 yere düştü

Yapabilir. Temel seviye şeyler bunlar. Ekran değişimi, soket değişimi vb. zaten çoğu tamirci, bunların bir tık üstüne çıktı mı arıza, orayı burayı aramaya başlıyor. Çünkü bilmiyor.

Sadece sipariş edeceğin ekran, materyal kaliteli olsun. Gerisini kendin halledersin.

Düzeltme: @The Anorak hocamın bahsettiği olaydan haberim yoktu. Servise vermen daha iyi.

Kendim önceden gerek batarya gerek ekran değişimi yaptım ondan bir korkum yok da garanti 220€ ücret çıkardı en iyisi OEM parça ya da orijinal ekran alıp kendim değiştireceğim.

Geçmiş olsun dostum çok mu yüksekten düştü zemin mi sertti kolay kolay bir şey olmaz IPhone'lere ama.

Masadan düştü halbuki 1 metre anca vardır yüksekliği, yani YouTube'da gördüğümüz sağlamlık testlerinden sonra hayal kırıklığına uğradım açıkcası.

Garanti kapsamı dışında 11'in ekran değişim ücreti 1.789 TL. Maddi açıdan sıkıntın yoksa servise götürmeni tavsiye ederim.

Ondan yana bir sıkıntı yok da, geçen yıl ilk aldığım zamanlarda ekrana su girmişti onun için 3600 TL vermek zorunda kalmıştım. Demek istediğim şu bu ekran bir daha kırılır ondan o kadar para vermek istemiyorum tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı