iPhone 11 yurt dışı kayıt ettirmeden ne katar kullanılabilir?

Selam arkadaşlar,👋Ben yurt dışı iPhone 11 almayı düşünüyorum 4+4 8 ay kullanabilirim diye biliyorum. Ama bu her yıl geçerli mi mesela 1 sene kullandım diğer senelerde 8 ay mı bu ne kadar böyle devam ediyor? Bir de kalan 4 ayı da iPhone 5 ya da 6'dan ICloud'la bağlayıp öyle kullanacağım. Aranızda böyle kullanan var mı? Fiyatı 7200 bu arada pil 100 değişen yok.
Her SIM için 4 ay süre var. Çift SIM cihaz alırsan 4+4.

Daha saçma bir şey görmedim gerçekten. Sırf elinizde yenilmiş bir elma logolu telefon olması için işkence mi çekmek istiyorsunuz😀
Artık yurt dışı telefon devri kapandı.

20k kayıt ücretini sayarsan hayır ucuza gelmiş olmuyor. Artık o devir kapandı.

Gelmiş oluyor o devir kapanmadı :D bir de haha atmışsın komik.

Yurt içi telefonla aynı fiyata geliyor 14 Pro Max modeli.
20K kayıt ücreti olduğu için yurt dışı almanın bir manası kalmadı. Tabi alacağınız fiyata bağlı. Yok o telefona bağla şununla eşleştir falan çok sıkıntı çekersiniz işkence olur sadece.
Hayır gelmiyor belli ki halen araştırmamışsın. An itibari ile 14pm 1tb modeli 87k dan satılıyor en basitinden Amerika'da bu cihaz 1.6k dolar. Böylelikle 42k tl ye yakın bir tutar oluyor. Açtırma ile birlikte 42k+20k= 62k kalan 25k ile istediğini yapabilirsin fakat belli ki bağışlamayı tercih ediyorsun.

Hayır gelmiyor belli ki halen araştırmamışsın. An itibari ile 14pm 1tb modeli 87k dan satılıyor en basitinden Amerika'da bu cihaz 1.6k dolar. Böylelikle 42k tl ye yakın bir tutar oluyor. Açtırma ile birlikte 42k+20k= 62k kalan 25k ile istediğini yapabilirsin fakat belli ki bağışlamayı tercih ediyorsun.
Fiyat yine zamlandı mı? Zam yediğini bilmiyordum kusura bakmayın ben hala 60K civarı sanıyorum.

E bu ne? 😀 256'ymış bu 😂

Fiyat yine zamlandı mı? Zam yediğini bilmiyordum kusura bakmayın ben hala 60k civarı sanıyorum.

E bu ne? 😀

Hala 256 GB bakıyorsun komik adamsın. 1TB yazıyorum orada :)

Fiyat yine zamlandı mı? Zam yediğini bilmiyordum kusura bakmayın ben hala 60K civarı sanıyorum.

E bu ne? 😀 256'ymış bu 😂
1693605799207.png
E bune ?

Daha saçma bir şey görmedim gerçekten. Sırf elinizde yenilmiş bir elma logolu telefon olması için işkence mi çekmek istiyorsunuz😀
Artık yurt dışı telefon devri kapandı.

20k kayıt ücretini sayarsan hayır ucuza gelmiş olmuyor. Artık o devir kapandı

Hocam bunu banamı diyorsun 2 tane iPhone 11 alsam 14K iPhone 11 burada 20kdan başlıyor.

Geri
Yukarı