Çözüldü iPhone 11'de Vodafone 4.5G kullanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Keremmss

Decapat
Yer
Ankara
Herkese selam öncelikle, benim sorunum önceki telefonumda 4.5G kullanabilirken bu telefonda kullanamıyorum. Önceki telefonum J7 Prime şimdiki telefonum iPhone 11. Önceden babam kullanıyordu ve onda sıkıntı olmuyordu kullanabiliyordu. Vodafone yanımda uygulamasında hattımın 4.5G özelliği açık gözüküyor. Herhangi bir çözüm önerisi verebilecek var mıdır acaba?

Çözüm
Yani 4G olmasına rağmen suan 4.5G mi kullanıyorum hocam ben? Aynı cihaz arkadaşımda onda LTE yazıyor ama. VoLTE aktif gözüküyor sanırım uygulamada cihazınız uygundur diyor.
4.5G=LTE Advanced. 4G’nin yenilenmiş hali gibi birşey. 4G+VoLTE açık şekilde kullanırsan herhangi bir sorun olmayacaktır.
Yani 4G olmasına rağmen suan 4.5G mi kullanıyorum hocam ben? Aynı cihaz arkadaşımda onda LTE yazıyor ama. VoLTE aktif gözüküyor sanırım uygulamada cihazınız uygundur diyor.
4.5G=LTE Advanced. 4G’nin yenilenmiş hali gibi birşey. 4G+VoLTE açık şekilde kullanırsan herhangi bir sorun olmayacaktır.

Çözüm
Çok kez yaptım. Sonuç aynı ama suan yeniden kullanabiliyorum 4Gyi geldi.

Yok hocam hiçbir yerde olmuyor çok yerde denedim. Arkadaşımda da var iPhone 11 o kullanıyor sıkıntı olmadan.

Bir bakayım hocam akşam dönerim tekrardan. Ben de hatla ilgili olduğunu düşünmeye başladım ama önceki telefonumda kullanabiliyorken bunda kullanamıyorum bana garip gelen kısım o.
Sen sanırım telefonun için özel olarak gönderilen ayarları operatöründen almamışsın.

Türk Telekom hatlarda iPhone cihazlar LTE yazıyor. Vodafone ve Turkcell ise 4G. Hiçbir farkları yok ikisi de 4.5G hızında çalışıyor panik yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı