iPhone 11'den Samsung Note 20 Ultra'ya geçilir mi?

Hocam 11 modelinden S21'e geçmek daha doğru olur deyip, 11'i övdünüz. Ben bu işten bir şey anlamadım. 🤣🤣
hocam yanlış anlamayınca sizin burda yaptığınız biraz ios fanboyluğu. Sabahtan beri android çöp samsung kötü gibi söylemlerde bulunuyorsunuz. Arkadaşında galiba note 20 ye gönlü var. Yani arkadaş nasıl uygun buluyorsa öyle yapsın. Ama bende iphone 11 kalmasını tercih ederdim. 1-2 yıla da istediği modeli almasını uygun görürdüm

hocam yanlış anlamayınca sizin burda yaptığınız biraz ios fanboyluğu. Sabahtan beri android çöp samsung kötü gibi söylemlerde bulunuyorsunuz. Arkadaşında galiba note 20 ye gönlü var. Yani arkadaş nasıl uygun buluyorsa öyle yapsın. Ama bende iphone 11 kalmasını tercih ederdim. 1-2 yıla da istediği modeli almasını uygun görürdüm
Fanboyluk görmemişsiniz siz. Fikirlerimin arkasındayım ve güncel olarak bir ANDROID kullanıcısıyım. 12 mini ya da SE2 alma fırsatım varken de almadım. Nedeni ise batarya performansını yetersiz buluyorum Apple'ın. Bu mudur fanboyluk? Gönlü varsa da alsın biz fikrimizi söylüyoruz. Ayrıca dediğim şeylerin tersini kanıtlayabiliyorsanız ne âlâ. Android ne kadar yenilikçi olsa da maalesef güncelleme desteği konusunda Apple'ın yanından geçemez. Wp ve Instagram gibi uygulamalarda fotoğraf kalitesini bozması konularından bahsetmiyorum bile. Objektif yorum yapıyorum, fanboyluk ile alakası yok.

Fanboyluk görmemişsiniz siz. Fikirlerimin arkasındayım ve güncel olarak bir ANDROID kullanıcısıyım. 12 mini ya da SE2 alma fırsatım varken de almadım. Nedeni ise batarya performansını yetersiz buluyorum Apple'ın. Bu mudur fanboyluk? Gönlü varsa da alsın biz fikrimizi söylüyoruz. Ayrıca dediğim şeylerin tersini kanıtlayabiliyorsanız ne âlâ. Android ne kadar yenilikçi olsa da maalesef güncelleme desteği konusunda Apple'ın yanından geçemez. Wp ve Instagram gibi uygulamalarda fotoğraf kalitesini bozması konularından bahsetmiyorum bile. Objektif yorum yapıyorum, fanboyluk ile alakası yok.
iOS en iyi degil.

Hepsi stabil artik. Sen bosa iddiali olma oyle.
Katılmıyorum. Android kısmında birçok farklı marka ve telefon kullandım. Hala IOS kadar stabil gelmiyor bana Android kısmı. Özellikle giriş ve orta seviye işlemcileri kullanan Android telefonlar her ne kadar günlük ve standart kullanımda sorunsuza yakın bir deneyim sunsa da IOS'un sunduğu stabilliğin yanına yaklaşamıyor. Üst seviye Amiral gemisi telefonlar için aynı şeyi demem haksızlık olur. Onlar gayet stabil diyebilirim. Fakat fark yıllar sonra ortaya çıkıyor. Amiral gemisi telefonunuz olsa dahi, güncelleme desteğinin sığ olması nedeniyle max 3 yıl sonra dediğim stabillik kayboluyor. 6S telefonlar bile hala güncel iken iddalı olmam gayet normal gibime geldi. Siz öyle boş konuşmak yerine bir argüman sunarsanız daha yararlı bir konuşma olur gibi. Ne dersiniz?

Katılmıyorum. Android kısmında birçok farklı marka ve telefon kullandım. Hala iOS kadar stabil gelmiyor bana Android kısmı. Özellikle giriş ve orta seviye işlemcileri kullanan Android telefonlar her ne kadar günlük ve standart kullanımda sorunsuza yakın bir deneyim sunsa da IOS'un sunduğu stabilliğin yanına yaklaşamıyor. Üst seviye Amiral gemisi telefonlar için aynı şeyi demem haksızlık olur. Onlar gayet stabil diyebilirim. Fakat fark yıllar sonra ortaya çıkıyor. Amiral gemisi telefonunuz olsa dahi, güncelleme desteğinin sığ olması nedeniyle Max 3 yıl sonra dediğim stabillik kayboluyor. 6S telefonlar bile hala güncel iken iddalı olmam gayet normal gibime geldi. Siz öyle boş konuşmak yerine bir argüman sunarsanız daha yararlı bir konuşma olur gibi. Ne dersiniz?

6S guncel de ne oluyor, buram buram kasiyor. Guncellik her zaman iyi degil.

6S guncel de ne oluyor, buram buram kasiyor? Guncellik her zaman iyi degil.
Aktif kullanıcı yorumlarının büyük bir kısmı hala sıkıntısız kullandığını belirtiyor. Kaldı ki 7 yıllık telefon üreticisinin sunduğu tüm güncel özellikleri kullanabiliyorken sizin yapmış olduğunuz içi boş yorum tamamen gereksiz. Her telefon kullanmasını bilmeyene kasar. Son model Iphone alıp, kullanırken sorun çıkartanı gördüm. En düşük seviye android telefon alıp sorunsuz kullananı da gördüm. Kullanıcı bilinci de önemli. Benim bahsettiğim şey markanın modellerinin arkasında durması ve sunmuş olduğu destek. Ayrıca 7 yıllık telefonun kasması şuan çok normal. Buna rağmen güncel olması da takdir edilesi. Hala dediklerimin tersi sayılabilecek bir tane elle tutulur bir cümle kurmadınız. İçi boş cümleler tamamen.

Not: Ha bu arada geçen günlerde Iphone 7 almak isteyen bir arkadaşa bizzat almamasını öneren de benim. Ne kadar stabil ve güncel olsa da 6 senelik telefon. Kullanmak zorunda olanlar için aynı şeyi söyleyemem. Bozulana kadar sorunsuz kullanılan telefonlar bunlar. Bataryası hariç tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı