iPhone 11'den Samsung S21 FE'ye geçiş yapılır mı?

Bütçe
15000

hazretimetalhead

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba dostlar, konu başlıktaki gibidir. Kullanma alışkanlığım sosyal medya ve film izlemekten ibaret. Telefonda hiç oyun oynamıyorum. iPhone 11'de batarya ve ekrandan mutlu değilim. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Teşekkürler.

Arada dağlar kadar fark yok.
Nasıl dağlar kadar fark yok? Ekran konusunda dağlar kadar fark var, film izliyorum demiş konu sahibi ve IPS panel HD+ çözünürlüklü bir telefondan AMOLED panel ve FHD+, 120 Hz bir telefona geçiş yapacak.

Arada ne kadar fark olacak? Cebinizden ne kadar para çıkacak? Film-dizi izliyorsanız kesinlikle geçilir.

Nasıl dağlar kadar fark yok? Ekran konusunda dağlar kadar fark var, film izliyorum demiş konu sahibi ve IPS panel HD+ çözünürlüklü bir telefondan AMOLED panel ve FHD+, 120 Hz bir telefona geçiş yapacak.
Ekran ve batarya konusunda fark var, evet. Performans, yazılım desteği, stabilite vs. konusu da oldukça önemli. Ekranın bu kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Kanaatimce, aralarında bu kadar fark olmayan, üstelik Android olan bir cihaz için bu parayı vermenin mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Daha üst segment bir cihaz için geçilebilir.

Ekran ve batarya konusunda fark var, evet. Performans, yazılım desteği, stabilite vs. konusu da oldukça önemli. Ekranın bu kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Kanaatimce, aralarında bu kadar fark olmayan, üstelik Android olan bir cihaz için bu parayı vermenin mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Daha üst segment bir cihaz için geçilebilir.
iPhone 11 ekranı o kadar kötü değil evet ama dediğim gibi çok çok daha iyi bir ekran kullanma imkanı varken ve çok çok daha iyi bir ekran deneyimi yaşama imkanı varken ekrandan memnun olmadığı halde neden iPhone 11 kullansın? Performans konusunda S21 FE 5G modeli daha iyi, stabilite olarak Samsung amiral gemilerinin iPhone cihazlara göre daha uzun kullanıldığını biliyoruz ama güncelleme konusunda iPhone daha başarılı fakat Android telefonlar güncelleme almasa da iPhone'dan daha uzun kullanım ömrü sunuyor ve buna iPhone 7 ve Galaxy S8 cihazları örnek verebiliriz. Ayrıca iPhone 11'in Galaxy tarafında karşılığı S20 FE ve biz S21 FE'den bahsediyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı