iPhone 11'i sıfır olarak almak mantıklı mı?

Bütçe
16.000
Apple da yok zaten de Turkcell Trendyol gibi firmalar satıyor.

Ellerinde ki stokları satıyorlar. Bizim insanımızda iPhone çok kaliteli Android çöp düşüncesine sahip bir kısım olduğu için iPhone 11 de en ucuz 0 iPhone olduğu için peynir ekmek gibi satıyor.

Ellerinde ki stokları satıyorlar. Bizim insanımızda iPhone çok kaliteli Android çöp düşüncesine sahip bir kısım olduğu için iPhone 11 de en ucuz 0 iPhone olduğu için peynir ekmek gibi satıyor.
O paraya realme gt2 pro varken bu alinmaz.

Kendime ait bir iPhone 11 telefonum vardı. Ben bu cihazı sattım 2 ay önce 13 bin TL'ye, o parayı yatırım olarak değerlendirdim. iPhone SE 2020 kullanıyordum, daha sonra bu telefonu da bugün 6.400 TL'ye sattım. Şu an bir laptop var elimde. Bunu da çıkarıp elimden bayağı bir parayı toparlamak üzereyim. Tekrar iPhone 11 almak istiyorum. Alınır mı?

Kendim kullanıyorum, ekranı bir tek geceleri rahatsız ediyor, onun dışında performans olarak, kamera olarak gerçekten çok iyi, zaten 2 yıl daha güncel kalacak, ondan sonra ise güvenlik güncellemeleri alacak. Yani kısacası evet, alınır.

16K'ya asla alınmaz, iki kat kazık yersiniz, ülkemizde S22 ile fiyatı aynı fakat yurt dışında 11 400-500 dolar iken S22 70-800 civarı, üstüne laptop satıp tekrar 11 almanız fena enayilik olur,s22/gt 2 Pro gibi cihazlara bakın çok çol daha üstün.

Açıkçası iphone 11 piyasada bulunması şu an çok zor bulunduğunda işte fiyatlar yüksekten 12le nerdeyse aynı çekilliyor önermem arkadaşların dediği gibi 12 altı alma ki çok yüksek bu yüzden eğer siz sadece iphone diye alıcaksaniz android tercih etmeyi düşünün Geçerli sebep varsa 11tercih etmeyin

İPhone 11'e 20k verene kadar daha iyi özelliklere sahip ve daha ucuz telefonlar mevcut lakin illa ki İphone diyorsanız daha alt versiyon İphone telefonlara göz atabilirsiniz.

Apple dolandırmayı iyi biliyor :D Stokları Eylül ayına doğru bitecektir muhtemelen çünkü yeni seri çıkacak.
Apple en son $400'dan sattı 11'i. Gayet iyi fiyat, tepkinin hedefi vergi olmalı. Çıktığında $700 iken zaten 6700 civarına satılıyordu. Konuya gelecek olursak, madem yatırım, paradan para kazanma gibi bir yoldasınız, size para kazandırmayacak şeylere çok para harcamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı