iPhone 11'in desteği ne zaman kesilecek?

Çok kafayı takmayın böyle insanlar Android'den IPhone'ye geçtiklerince verdikleri para çok absürt olduğu için kendilerini avutuyorlar psikolojik olarak çok stabil, efsane kameraya sahip bir cihaz aldıklarını düşünüyorlar tabii 5 yıllık telefona 20 kağıt verince bende psikolojik olarak uzay mekiği aldım zannederim ama maalesef öyle bir durum yok hayal dünyası tamamen elmada elma elmada elma ne elmaymış arkadaş bir olayı yok mükemmel zannediliyor :D

Aynen stabil olduğu için tercih ediyoruz o konuda haklısın bro :) ayrıca çıkarıp biri 11 hediye etse seviçten bacakların titrer ama çaktırma;) iPhone 7 zamanlarında üretilen Android'lerin şu an fosilleri bile bulanmıyorken iPhone 7 gibi bir cihazı bile bugün stabil kullanan insanlar var ise o markayı tercih etme sebebi ortadadır zaten burada ağlamanın lüzumu yok. Kim neden memnunsa onu kullanır kimse karışamaz. Çok övdüğün Android cihazları da zamanında kullandım bir üst modeli çıktığı gibi cihazın selası okunmaya başlıyordu 😂

Son düzenleme:
Aynen stabil olduğu için tercih ediyoruz o konuda haklısın bro :) ayrıca çıkarıp biri 11 hediye etse seviçten bacakların titrer ama çaktırma;) iPhone 7 zamanlarında üretilen Android'lerin şu an fosilleri bile bulanmıyorken iPhone 7 gibi bir cihazı bile bugün stabil kullanan insanlar var ise o markayı tercih etme sebebi ortadadır zaten burada ağlamanın lüzumu yok. Kim neden memnunsa onu kullanır kimse karışamaz. Çok övdüğün Android cihazları da zamanında kullandım bir üst modeli çıktığı gibi cihazın selası okunmaya başlıyordu 😂

Hayır titremez kardeşim, ekonomik durumumu bile bilmeden bunu söylemen çok gülünç ayrıca.
Gider bir güzel okuturum şu an kullandığın telefonuda değişim kampanyasıyla son modele yükseltirim hala IPS ekranı olan daha NFC bile olmayan çağ dışı telefonu ne yapayım.
iPhone 7'yi stabil kullanan var diyorsunuzda iPhone 7 sanki uzay gemisiymiş gibi yorum yapıyorsunuz.
2014'te çıkan Samsung S5'te 4K video çekim, NFC desteği, kablosuz şarj, Wi-Fi 5 desteği, USB 3.0 desteği, (iPhone 15 Pro ile geldi çaktırma ;) ) super AMOLED 1080p ekran varken, sizin hala yeni saydığınız iPhone 11'de kamera dışında hiçbiri olmaması dışında çağ dışı olmasını kabul edemiyorsunuz :D

Son düzenleme:
Hayır titremez kardeşim, ekonomik durumumu bile bilmeden bunu söylemen çok gülünç ayrıca.
Gider bir güzel okuturum şu an kullandığın telefonuda değişim kampanyasıyla son modele yükseltirim hala IPS ekranı olan daha NFC bile olmayan çağ dışı telefonu ne yapayım.

En modern sensin tamam.

Bu lafından bile yaşını hatta akli zekanı belirttin teşekkür ederiz engellemek isteyen arkadaş varsa bu mesajını baz alarak seni artık engelleyebilir, iyi günler sana yarın okuluna git büyük adam olup Apple'ın en iyi telefonunu al.

Evet en olgunu ve en zekiside sensin. Yalnız bu ego sana fazla bro. Yaşa ve okula bakmaz bazı şeyler. Tek bir hakaret etmedim sana fakat senin üsluptan bayağı eğitimli olduğun anlaşılıyor. Sana da iyi günler başarılar hayatında. ;)

Geri
Yukarı