iPhone 11'in şarjı %14'ten %16 oldu

Bakın cihazların Bataryaları vs belli bir süre belli bir bölgede bekleyince sıkıntı çıkartır anlıyor musunuz?
Diğer mesajların hepsinde kesinlikle bunu kastetmişsiniz :D güldürmeyin beni. Sonuna kadar sahte diye bas bas bağırdın. Senin görüşlerini maalesef önemsemiyorum hatta mesajlarını kısıtlayacağım iyi forumlar.

Diğer mesajların hepsinde kesinlikle bunu kastetmişsiniz :D güldürmeyin beni. Sonuna kadar sahte diye bas bas bağırdın. Senin görüşlerini maalesef önemsemiyorum hatta mesajlarını kısıtlayacağım iyi forumlar.
Tabii dedim konuyu açın biraz Amazondan alındı vs Diyiceksiniz burası Discord sunucusu değil kavga yeride değil sorununu belirt çözüm arayalım. Cihaz İOS kaç bu arada.

Hocam sıcaklıktan dolayı olabileceğini düşünüyorum, bu işlem yaşanmadan önce AnTuTu testi yapmıştım. Yani telefon bir nebze sıcaktı.
Sıcaktan kaynaklanması çok yüksek ihtimal. Ben daha önce güneş altında unutmuştum telefonu, kendini korumaya aldı zaten 10 dakika öyle kaldı. Açıldığında kalan şarj %10'du, 15-20 dakika sonra %30'a çıktı sonra tekrar düştü vs... Bir süre takip et değişim olmazsa garantiye göndermeni tavsiye ederim hocam.

Tabii dedim konuyu açın biraz Amazondan alındı vs Diyiceksiniz burası Discord sunucusu değil kavga yeride değil sorununu belirt çözüm arayalım. Cihaz İOS kaç bu arada.
Amazondan aldığımı belirttiğim halde sürdürdünüz, IOS 16.4.1

Sıcaktan kaynaklanması çok yüksek ihtimal. Ben daha önce güneş altında unutmuştum telefonu, kendini korumaya aldı zaten 10 dakika öyle kaldı. Açıldığında kalan şarj %10'du, 15-20 dakika sonra %30'a çıktı sonra tekrar düştü vs... Bir süre takip et değişim olmazsa garantiye göndermeni tavsiye ederim hocam.

Bir süre değişim olmazsa garantiden ziyade direkt Amazon'dan değişim talep edeceğim hocam, 30 gün iade hakkımda mevcut. Ama benim kanaatım tek seferlik bir durumdu, şu an bir problem yaşamadım.

Amazondan aldığımı belirttiğim halde sürdürdünüz, IOS 16.4.1

Bir süre değişim olmazsa garantiden ziyade direkt Amazon'dan değişim talep edeceğim hocam, 30 gün iade hakkımda mevcut. Ama benim kanaatım tek seferlik bir durumdu, şu an bir problem yaşamadım.
Amazon'dan almakla iyi yapmışsınız hocam, bu konularda Amazon çok avantajlı. Kısa vadeli bir problem çok büyük ihtimal, ama sorun devam ederse fazla vakit geçmeden icabına bakmanız iyi olur. İyi forumlar.

Amazon'dan almakla iyi yapmışsınız hocam, bu konularda Amazon çok avantajlı. Kısa vadeli bir problem çok büyük ihtimal, ama sorun devam ederse fazla vakit geçmeden icabına bakmanız iyi olur. İyi sosyaller.

Bende sırf bu gibi durumlar olabileceğini düşünerek Amazon'dan almıştım hocam, teşekkürler iyi sosyaller.

Dostlar selam, az önce şarj 14'dü sonra, 16 oldu ve 1 dakika içerisinde tekrar 14'e düştü. Şimdi de şarj hızlı düşmeye başladı, telefon yeni 1 hafta oldu. Pil sağlığı 100.

iOS 16 kaynaklı olabilir. iOS 16 iOS 11 le beraber son 10 yıldaki en kötü iki iOS sürümünden biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı