iPhone 12 4 dakikada %1 şarj gidiyor

Pil sağlığım 94 ranza yataktan düşürmüştüm 3 ay önce o zaman başladı sanırımda emin değilim belki de hiçbir şey çıkmamıştır ama yuvayı çıkarıp sallayınca ses artıyor.

Fikrimce batarya soketi oynamıs, bence düsünmeden tamire götürün fahis fiyat istemezler benden ücret almamıstı tanıdık olmamasına ragmen.

Benden alır kesin Max ne kadar ücret alır bir de içi açıldığı belli oluyor mu?

İçinin açıldığını anlıyorlar ancak parça değişimi olmaz eğer sorun buysa ve temiz iş yapan birine verirseniz sıkıntı da çıkmaz ve soketi takmak icin 100TL üstü istemez diye düsünüyorum. İstediği para da kasayı açmak için veisare olur o da maksimum 100TL.

İçinin açıldığını anlıyorlar ancak parça değişimi olmaz eğer sorun buysa ve temiz iş yapan birine verirseniz sıkıntı da çıkmaz ve soketi takmak icin 100TL üstü istemez diye düsünüyorum. İstediği para da kasayı açmak için veisare olur o da maksimum 100TL.
Öncelikle yardımcı olduğun için teşekkür ederim peki içi aldığı dışarıdan çok belli oluyor mu ve max ne kadar değer düşer telefonun sağ köşesinde soyulma da var küçücük

İlk olarak telefonu sallayınca içinden ses geliyor. SIM yuvasını açtığım zaman bu artıyor. Pil falan mı çıktı Acaba? 4 dakikada 1 şarj gidiyor. Telefon Max 2 saat falan dayanıyor. Sorun nedir? Yardım. Instagram'a girince hele 4 dakikada 1. su gibi.

Telefonu ne zaman aldınız?

İlk olarak telefonu sallayınca içinden ses geliyor. SIM yuvasını açtığım zaman bu artıyor. Pil falan mı çıktı acaba? 4 dakikada 1 şarj gidiyor. Telefon Max 2 saat falan dayanıyor. Sorun nedir? Yardım. Instagram'a girince hele 4 dakikada 1. su gibi.

Yedek alıp dfu mod ile sıfırla. Sorun devam ederse servise gönder.

Yeni konular

Geri
Yukarı