iPhone 12 64 GB Yeterli mi?

5 yıl boyunca kullanacaksanız yetmeyebilir çünkü 5 yılda oldukça fazla veri birikir. Ancak çok dosyam olmaz derseniz yeter.
5 yıl boyunca kullanacaksanız yetmeyebilir çünkü 5 yılda oldukça fazla veri birikir. Ancak çok dosyam olmaz derseniz yeter.

Ayrıca bu akşam iPhone 13 serisi çıkacak, çok aceleniz yoksa onu da bekleyebilirsiniz.

Ayrıca bu akşam iPhone 13 serisi çıkacak, çok aceleniz yoksa onu da bekleyebilirsiniz.

Paranız var ise ileriyi düşünüp 128 almanızı öneririm nasıl olsa uzun yıllar kullanmayı planlıyorsunuz ama 2 yıl sonra degistirebilirim derseniz 64 size rahat yeter.

64GB + iCloud depolama alanı alabilirsiniz. Hem verilerinizin saklanması daha mantıklı ve uzun ömürlü olur bu şekilde.

edit: Aynı şeyi ben yaptığım için tavsiye ettim tecrübeyle sabit.

64GB + iCloud depolama alanı alabilirsiniz. Hem verilerinizin saklanması daha mantıklı ve uzun ömürlü olur bu şekilde.

Uygulama boyutları arttığı için bu çözüm bana mantıklı gelmedi ileride uygulamalari ne yapmayı düşünüyorsunuz beygensi 5 6 yıldan bahsediyor ve sıkılmaz ise eğer o cihazi o sürelerde kullanabilir 64 almak vizyonsuzluk olmaz mı?

Uygulama boyutları arttığı için bu çözüm bana mantıklı gelmedi ileride uygulamalari ne yapmayı düşünüyorsunuz beygensi 5 6 yıldan bahsediyor ve sıkılmaz ise eğer o cihazi o sürelerde kullanabilir 64 almak vizyonsuzluk olmaz mı?

Ben hem çalışıyorum hem öğrenciyim. Kendimden yola çıkarak söyledim. İş için muhasebe, dosyalar için documents gibi 5 6 tane program kullanıyorum. Okul için not defteri, canlı ders programı yine PDF halinde kitaplar vs. tutuyorum ayrıca sosyal medya olarak Reddit ve Instagram var. Daha sayacağım çok uygulama var toplamda 57 adet uygulama var telefonumda IOS için olanlar hariç. 6111 video, fotoğraf ve gifleri de dahil ettikten sonra boş depolama alanım 38GB isterseniz ekran görüntüleriyle destekleyebilirim.

Yani o dediğin vizyonsuzluk androidde oluyor :)

Geri
Yukarı