iPhone 12 alınır mı?

Wanzeru

Kilopat
Daha fazla  
Beni kamera açısından tatmin edecek, Instagram'a fotoğraf yüklerken kaliteden taviz vermeyecek, en az üç yıl beni götürebilecek 25 bin TL civarında telefon bakıyorum. S23 ile iPhone 12 bu kriterlere uygun gibi duruyor ama daha önce hiç kullanmadığım için IPhone'u tecrübe etmek istiyorum. iPhone dediğim kriterlere uygun mudur, beni yarı yolda bırakır mı? Cihazın 2020 çıkışlı olması güncelleme sürekliliği açısından beni korkutuyor. iPhone aldıktan sonra keşke der miyim?

Kamerasının S23'ten daha iyi olduğunu sanmıyorum. Yine de iPhone kamera, tasarım, güvenlik ve sadelik açısından güzel. Pil konusunda üzecektir.

Bende 4-5 gün önce 2 telefon arasında kaldım ve iPhone 12'de karar kıldım. Renk tercihi için konuda açtım hatta. Farklılık olarak iOS beni tatmin etti şahsen ve keşke S23 alsaydım diye bir pişmanlıkta yaşamıyorum.

Gönlüm değişiklikten yana çünkü şu zamana kadar hep Android kullandım ve Android cihazlar gözüme çok hantal ve kaba gelmeye başladı. Benim için yeni olan işletim sistemi de cabası. Ikisini de test edip öyle karar vermem daha iyi olacak. Bu arada selfie çekerken iPhone da çıkan fotoğraf ile herhangi bir android cihazdan çıkan görüntü çok farklı görünüyordu. Ayrıca Android'de Instagram'a fotoğraf yüklerken kalite düşme sorunu vardı. Bu sorunlar S23'te de var mıdır? @ruzgaew @Bertolacci @Google_kullanıcı @Kaan Diktaş

13 ile S23 arasında kalmıştım 13 aldım ama keşke S23 alsaydım diyorum şu an 13ü satıp S23 almaya çalışıyorum.

Bazı S23 kullanıcıları Instagram'a fotoğraf yüklerken kalite düşmesi yaşıyor. Sorun, Instagram, kamera ayarları, üçüncü taraf uygulamalar veya internet bağlantısıyla ilgili olabilir. Yoksa S23 kamera açısından süper mega ultra iyi.

Geri
Yukarı