iPhone 12 Amazon'dan mı alınmalı, Hepsiburada'dan mı?

100 TL'ye 3310 IMEI'si atıyorlar😃
Telefon çalınsa polise ne denilebilir ki?
KEKW.png

Troy Apple'a da bakabilirsiniz orada fiyatlar daha ucuz oluyor.
Ayın 28'ine kadar spesifik bir değişiklik olur mu bu fiyatlar üzerinde? Kart limiti yenilenecek mecbur beklemem lazım.
Eki Görüntüle 1397908
64 GB almayın yetmez... ultrawide kamerası olan bir telefonun harcı 64 GB değildir.

Bu arada kur artışı Mayıs bitimine kadar "kesinlikle" devam edecek... Haziran'dan sonra da bir miktar artacak. YTD.

Son düzenleme:
Hocam valla bilmiyorum araştırmak lazım vatanda dahi öyle yapılıyor.
Bilmeyen müşteriyi kandırıyorlar, ben iphone aldım Gittigidiyor'dan pili hemen bitiyordu, emin olmak için haftaya yakın kullandım ve pil gerçekten bozuktu ben de cayma hakkımı kullandım.

Hocam valla bilmiyorum araştırmak lazım vatanda dahi öyle yapılıyor.
Amazon'un yanında Vatan kim köpek? Vatan dediğiniz yer vatandaşı kazıklıyor fahiş fiyat politikalarıyla. Ülkenin bu durumda olmasının onların da katkısı var. Açgözlü esnaflık ülkenin dengesini bozar. Yasal MSRP'yi gözardı edip 1000 liralık ürünü 2000 liraya koyunca diğer yerler de 2000 liradan düşüyor halbuki Vatan 1000 liraya koysa diğer firmalar 1000 liradan düşecek. Piyasaya yön veren şirketlerin açgözlü olmasından dolayı eskiden de fiyatlar uçuktu... Amazon'un böyle bir şey yaptığını göremezsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı