iPhone 12 arka kapakta 3 tane leke gibi çizik var

Preset

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, iPhone 12 telefonumun arka tarafında 3 tane leke gibi çizik var siliyorum, silinmiyor, tırnak da takılmıyor. Telefonu alalı 5 gün oldu hep kılıfla kullanıyorum, bu ayıplı ürün olabilir mi ya da başına gelen var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_2416.jpeg
    IMG_2416.jpeg
    140,5 KB · Görüntüleme: 83
Arkadaşlar merhaba, iPhone 12 telefonumun arka tarafında 3 tane leke gibi çizik var siliyorum, silinmiyor, tırnak da takılmıyor. Telefonu alalı 5 gün oldu hep kılıfla kullanıyorum, bu ayıplı ürün olabilir mi ya da başına gelen var mı?
Resim?

Vatanda beraber açtık adamla düşme felan olmadı bu kadar kolay çizilir mi acaba ? Yada kılıf yüzünden olabilir mi ?

Bunu direk sizin çizmeniz imkansız. Çünkü boya kısmı o camın arkası.

Birde keşke 12 almasaydınız. Hele Vatan gibi bir yerden alarak daha büyük hata etmişsiniz.

Şimdi iade etmek isteseniz sıkıntı çıkaracaklar çünkü beraber açmışsınız bakıp almışsınız.

Bunu direk sizin çizmeniz imkansız. Çünkü boya kısmı o camın arkası.

Bir de keşke 12 almasaydınız. Hele Vatan gibi bir yerden alarak daha büyük hata etmişsiniz.

Şimdi iade etmek isteseniz sıkıntı çıkaracaklar çünkü beraber açmışsınız bakıp almışsınız.

Vallahi bu Vatan gerçekten sıkıntılı bu konuda katılıyorum. Ne yapmam gerek peki Apple'a bildirsem çözerler mi?

Geri
Yukarı