iPhone 12 hala alınır mı?

3 yaşında, 4. yılı iPhone 12'nin. Fiyatları her iPhone'da olduğu gibi olması gerekenden yüksek. Onun fiyatına alınacak herhangi bir android çok daha iyi.
Zaten 2. el uygun fiyata alacağım belki üstüne ekleyip 13de alabilirim ama onun yerine s23 daha mantıklı geliyor

İşletim sistemi ve donanımsal özellikler Android'e göre daha stabil. Arkadaşlar hep özellik yönünden bakmış hız güç vs. fakat bir telefon çok hızlı olmasındansa stabil olması daha önemlidir ve bence 12 hala alınabilir.

İşletim sistemi ve donanımsal özellikler Android'e göre daha stabil. Arkadaşlar hep özellik yönünden bakmış hız güç vs. fakat bir telefon çok hızlı olmasındansa stabil olması daha önemlidir ve bence 12 hala alınabilir.
Ezbere sözler bunlar. Çoğu telefon stabil artık. 12 alınmaz net.

Bende şimdiye kadar hep Android'i savundum ama Apple denemek istiyorum. Pişman olursam en azından zarar etmeden satabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hangi telefon stabil hocam? Ezbere sözler diye gelip geçmemelisiniz Android'in stabil olmadığını hepimiz biliyoruz tabii arkadaş hiçbir bilgi vermemiş 12'yi ne yapacak byda konu sahibinin eksikliği telefon kullanım amacını yazmalı oyun mu iş mi vs. iş yükünde Windows mu Mac mi desem bunada Windows dersin.

Dostum iPhone 7 bile kullanılıyor sen bakma insanların yorumuna. Gayet yeterli bir fotoğraf çekme kalitesi var. Sonuç olarakta hiçbirimiz profesyonel fotoğrafçı değiliz. Bütün telefonlara ister android olsun ister ios olsun emperyalistlerin yaptığı kullan at cihazlar. Her cihazın bir sonu olacak. Sen bozmazsan onlar gücellemelerle kastırıp yenisini almaya seni zorlayacaklar. Ben 14 Pro kullanıyorum. İmkanım vardı aldım. 12 kullanan arkadaşlarımda var ve halal memnunlar. Açık konuşmak gerekirse kamerasında neredeyse fark göremiyorum. Bana kalırsa alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı