iPhone 12 için arka koruyucu önerisi

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Artık kılıfsız kullanmak istiyorum böyle daha şık olduğunu düşünüyorum kılıfı çıkartınca gerçekten elimde telefon varmış gibi hissetmeye başlıyorum kılıfı çıkartınca bu yüzden arkayı koruyucu önerisine ihtiyacım bütçe sorunu yok.
776A18B0-B96A-4F98-9BBD-05D62EEB2846.jpeg

Ben kılıf ve kırılmaz cam takmayı sevemedim hiç. O kadar para verip tuğla kullanmaya gerek yok. Dikkatli kullanırım ne kırılır ne çizilir.
Siz de dikkatli kullanıyorsanız gerek yok bence.

Hocam kasası çiziliyor bu sefer.
Telefonu koyduğun cebine yada çanta gözüne başka bir şey koymazsan masaya bırakırken sürükleyerek alıp bırakmazsan 4-5 yılda ancak küçük kılcal çizikler oluşabilir. Bir yerde tercih meselesi kılıfla kullanabilen kullansın iyi korumuş olur. Benim kılıflı telefona dokunasım gelmiyor.

Telefonu koyduğun cebine ya da çanta gözüne başka bir şey koymazsan masaya bırakırken sürükleyerek alıp bırakmazsan 4-5 yılda ancak küçük kılcal çizikler oluşabilir. Bir yerde tercih meselesi kılıfla kullanabilen kullansın iyi korumuş olur. Benim kılıflı telefona dokunasım gelmiyor.

Olabilir hocam umarım sizinki de çizilmez bende çok çizilmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kılıf ve kırılmaz cam takmayı sevemedim hiç. O kadar para verip tuğla kullanmaya gerek yok. Dikkatli kullanırım ne kırılır ne çizilir.
Siz de dikkatli kullanıyorsanız gerek yok bence.
Normalde hiç düşürmem ancak bugün düşürdüm yani ne zaman ne olacağı belli olmuyor hocam sonuçta hepimiz insanız ancak hiçbirşey takılmayacaksa bile ekrana bir şey takılmalı çünkü iPhone kendi ekranı kaymıyor kaygan olmuyor sırf o yüzden koruyucu ekran takanlar bile var diye duydum.
Hocam kasası çiziliyor bu sefer.
Yok hocam ön arka kapalı yanlara da bir şey olacağını sanmıyorum.

Hocam bende iPgone 12 sahibiyim anlıyorum demek istediğinizi ama kesinlikle kılıfsız kullanma şeffaf ince kılıf al yine de kullan çizilince falan üzülürsün artık her şeyin fiyatı pahalı.
Hocam telefonu çok nadir yere düşüren biriyim o da asla dışarda düşürmem hep evde halıya düşürürüm. Kılıf varken titreşimler tam kaliteyle hissedilmiyor telefon çok zırhlı gibi hissettiriyor.

Geri
Yukarı