iPhone 12 için hangi adaptör alınmalı?

750481

Attopat
Arkadaşlar ben iPhone 12 satın aldım bildiğiniz gibi kutudan adaptör çıkmıyor. Sizce düşük wattlı 5W, 10W adaptörü mü alayım yoksa hızlı şarj destekleyen 20W mı? Pil ömrünü etkiliyor mu hızlı şarj bunu kararlaştıramadım.

Arkadaşlar ben iPhone 12 satın aldım bildiğiniz gibi kutudan adaptör çıkmıyor. Sizce düşük wattlı 5W, 10W adaptörü mü alayım yoksa hızlı şarj destekleyen 20W mı? Pil ömrünü etkiliyor mu hızlı şarj bunu kararlaştıramadım.

Kanka yeni telefon aldım direk Apple'nin sitesinden orijinal aldım telefonculara filan kanıp orijinal alma sakın sana önerim Apple'nin sitesinden al.

20W al. Zaten surekli 20W vermiyor PD sebebiyle pil doldukca verdigi watt yavas yavas azaliyor. Orjinal adaptore o kadar verme bunda Apple tarafindan verilen MFi lisansi var zaten ayrica orijinal adaptorden daha kompakt.

20W al. Zaten surekli 20W vermiyor pd sebebiyle pil doldukca verdigi watt yavas yavas azaliyor. Orijinal adaptore o kadar verme bunda Apple tarafindan verilen mfi lisansi var zaten.

Sahte bu.

Replika şarj adaptörü ama yine de alacak kişi bilir ben olsam almam.

Replika vs. degil arkadasim neyin sahteliginden bahsediyorsun. 2 yildan fazladir iPhone 11 ve iPad Pro 11" icin kullaniyorum ben bu adaptoru. Ayrica tekrar ediyorum Apple tarafindan verilen Made For iPhone lisansina sahip. Bu lisans Apple'in kalite kontrol onayindan gecmis urunlere veriliyor.

Replika vs. degil arkadasim neyin sahteliginden bahsediyorsun. 2 yildan fazladir iPhone 11 ve iPad Pro 11" icin kullanıyorum ben bu adaptoru. Ayrica tekrar ediyorum Apple tarafindan verilen made for iPhone lisansina sahip. Bu lisans Apple'in kalite kontrol onayindan gecmis urunlere veriliyor.

Dostum niye kızıp bağırıp çağırıyorsun ben sadece tavsiye etmem dedim alacak olan ben değilim ya hiç akıl vermeyebilirdim ben insanlık yapıp yazıyorum.

Geri
Yukarı