iPhone 12 iOS 16'ya yükseltilmeli mi?

Dermandede

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, iOS 16 yükleyenler yorumlarını yapabilirler mi? Memnunlar mı yoksa herhangi bir memnuniyetsizlikleri var mı paylaşabilirse sevinirim. Arayüz olarak ve pil yüzdesi olarak ben yakıştırdım fakat fazlaca olumsuz yorum gördüm özellikle pil tarafında.

iPhone 11 cihazımı yükselttikten sonra takılmalar başladı ve şarjım daha hızlı bitiyor, ayrıca pil sağlığım 97'den kısa zamanda 95'e düştü. iPhone 12'de daha farklı olabilir, sizin tercihiniz. Benim deneyimim böyle.

Optimize bir sürüm olmadığı için yükleme tavsiye etmem. Ne zaman ki IOS 16.3 veya daha üstü sürümler kullanıma sunulursa bunları yükleyip kullanmanız daha iyi olacaktır.

Optimize bir sürüm olmadığı için yükleme tavsiye etmem. Ne zaman ki iOS 16.3 veya daha üstü sürümler kullanıma sunulursa bunları yükleyip kullanmanız daha iyi olacaktır.

Genelde 16.2 sürümünde pil daha optimize oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone SE kullanıyorum geçtim mutluyum çok şık ve kullanışlı. Tabi bunda A15 Bionic canavarının da etkisi olabilir. Ben olumsuz herhangi bir etki hissetmedim. 🙏

İntikam amaçlı atılan “Beğenmedim”lerin hastasıyız. @balikeat

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, iOS 16 yükleyenler yorumlarını yapabilirler mi? Memnunlar mı yoksa herhangi bir memnuniyetsizlikleri var mı paylaşabilirse sevinirim. Arayüz olarak ve pil yüzdesi olarak ben yakıştırdım fakat fazlaca olumsuz yorum gördüm özellikle pil tarafında.

Ben iPhone 12 kullanıcısıyım ve beta sürümünden beri kullanıyorum bir problem ile karşılaşmadım.

Geri
Yukarı